jít naiDNES.cz

Moderátorka ČT Zuzana Tvarůžková a sociální sítě: Boží Instagram, přes Facebook našla tátu!

Zuzaniny profily na sociálních sítích nás prostě baví. | foto: Facebook/Instagram

Zatímco Nora Fridrichová (41) si oblíbila Twitter, kde s radostí provokuje politiky a české občany, jiná hvězda České televize, Zuzana Tvarůžková (35), řádí zejména na Instagramu! Do jejího profilu na sociálních sítích jsme se bez přehánění zamilovali!

Čokoládová kráska, která začátkem roku překvapila mnoho televizních diváků svými cool rasta copánky, na Instagramu sdílí snímky ze svého volného času.

Zuzana se fotí během grilovaček na terase i u posprejovaných zdí. Vždy má na sobě velice slušivé outfity, které by jí v České televizi jistě netolerovali.

Z jejího profilu je zřejmé, že Zuzana miluje umění, ráda chodí na koncerty i do přírody.

Zuzana miluje hudbu.

Zuzana miluje hudbu.

„Ráda poslouchám klasickou hudbu, rap, rock. Možná že na to nevypadám, když něco moderuju, ale tak to mám ve skutečnosti. Život není tak jednotvárný, jak může někdy vypadat,“ svěřila se nám Zuzana.

K hudbě ji to táhlo už od dětství. Jako malá holka snila o tom, že se stane klavíristkou. Chodila do přípravného ročníku na konzervatoř, nakonec se ale rozhodla pro gymnázium.

„Hrála jsem na klavír, běhala, zpívala, všechno jsem chtěla dělat najednou a všechno nejlíp. A to nešlo, tak jsem to vzdala,“ vzpomíná moderátorka.

Její profily na sociálních sítích se nám moc zamlouvají.

Její profily na sociálních sítích se nám moc zamlouvají.

„Když věci nedělám na sto procent, nemají pro mě smysl. Navíc jsem jako dítě byla dost paličatá. Když jsem dostala příkazem, že musím dvě hodiny hrát, nutili mě do toho, byla jsem tak otrávená, že jsem měla sto chutí to piano zapálit. Ale pak jsem zase měla chvíli, kdy jsem hrála sama od sebe celé odpoledne,“ dodala.

Zuzana ráda griluje i chilluje.

Zuzana ráda griluje i chilluje.

Hudba si ji ale po letech zase našla.

„Bez hudby se nedá žít, v poslední době jsem poznala lidi, kteří mi ji vrátili do života, pomáhají mi se jí věnovat reálně. Chodíme do studia, oni tvoří beaty a třeba rapový základ, já nahrávám klavírní linky a zpívám. Třeba z toho jednou vznikne i něco, co uslyší i ostatní,“ navnadila nás moderátorka České televize.

Nechybělo málo a ze Zuzany Tvarůžkové se stala právnička. Po vystudování gymnázia šla na právnickou fakultu. Tu ale nedostudovala.

V roce 2003 začala pracovat jako elévka v nedělníku Nedělní svět. O dva roky později nastoupila do České televize, kde je dodnes.

V roce 2012 moderovala pořad 168 hodin místo Nory Fridrichové, která byla na mateřské dovolené. Od dubna roku 2014 moderuje pořad Interview ČT24.

Je zvláštní, že ji v České televizi něco takového dovolili.

Je zvláštní, že jí v České televizi něco takového dovolili.

Zajímavé je, že její starší sestra Lucie (39) je také novinářka. Jako šéfredaktorka vedla server iHNED.cz.

Na Zuzaně Tvarůžkové všechny zaujme její exotický vzhled. Tatínek sympatické reportérky totiž pochází z Kuby. Dětství ale Zuzana prožila v Litvínově. V 21 letech začala pátrat po svém otci.

Jakmile zjistila jeho jméno, našla si ho na Facebooku a napsala mu krátkou zprávu ve španělštině. Za třicet hodin jí otec odepsal, což novinářku rozplakalo.

Zdá se, že sociální sítě pro Zuzanu nejsou jenom zábava. Pomohly jí také vypátrat vlastní kořeny!

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat