Proboha, co se jí stalo s hlavou? Slavíková z Nejslabší, máte padáka! se změnila k nepoznání

Zuzana Slavíková se změnila k nepoznání. Poznali byste ji? | foto: Profimedia.cz

Hraje v pokračování Babovřesek, nebo se její kadeřník zbláznil? Jinak si nemůžeme vysvětlit tak radikální změnu image. Herečka a moderátorka Zuzana Slavíková (53), kterou si pamatujeme jako sexy dračici z pořadu Nejslabší, máte padáka!, vypadá se vší úctou jako okresní tetička.

Když jde o společenské akce, Zuzana Slavíková se jim spíše vyhýbá. Tentokrát ale udělala výjimku a vyrazila na křest knížky „Sestry Machatovy“. Ačkoliv svého času patřila k nejslavnějším a nejvyhledávanějším českým moderátorkám a díky její image vždy upravené šťabajzny po ní toužily tisíce mužů, přítomní ji jenom stěží poznávali.

Se zkracováním svých vlasů začala sice před lety, nyní tomu ale její kadeřník nasadil korunu. S velmi nakrátko střiženými blond vlasy byla Slavíková doslova k nepoznání. Pryč je tak drsný výraz dominy z pořadu Nejslabší, máte padáka!, který naháněl strach nejednomu soutěžícímu a díky němuž na ní mohli pánové oči nechat. O sčesaných vlasech dozadu do culíku si dneska může herečka, která jaksi ztratila sex-appeal, nechat jen zdát.

Z kopce to nejde ale jenom s její vizáží, ale i citem na scénáře. Naposledy si totiž zahrála ve filmu režiséra Jána Nováka Teambuilding, který je v databázi ČSFD.cz s pěti procenty 85. nejhorším filmem v historii.

Podívejte se do galerie a uznejte sami, poznali byste slavnou Zuzanu Slavíkovou?

Komentáře

Mohlo by vás zajímat