Neděle 11. dubna 2021, svátek má Izabela
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Jsem moc ráda, že jsem zažila peklo, aspoň vím, kde mám dno. Zpověď zoufalé trenérky z Prostřena

  Zuzana bohužel nikomu ani nenaznačila, co se jí honí hlavou. | foto: Archív Zuzany Drnek

  Co přimělo Zuzanu Drnek spáchat sebevraždu oběšením? Excentrická fitness trenérka celebrit si v posledních dvou letech prošla doslova peklem. Nejen podle jejího expartnera, se kterým bojovala o péči o děti, ale i toho současného prožívala v posledních měsících šťastné období. Ne vždy tomu tak ale bylo. V minulosti přiznala, že si sáhla na své dno.

  Bylo jí teprve pětatřicet, měla dvě krásné dcery, fungující vztah a vlastní firmu, přesto se Zuzana Drnek v pátek rozhodla sáhnout si na život. Už ve čtvrtek přestala svým blízkým reagovat na telefonáty a vzkazy a v pátek ji našla její zaměstnankyně oběšenou v jejím salonu.

  Co Zuzanu přimělo k takovému činu? Byl to boj o dcery, který v posledních měsících vedla se svým expartnerem, jenž je získal do své výhradní péče?

  Kdo kroky Zuzany Drnek v posledních měsících sledoval, popisuje její chování jako čin zoufalé ženy. Měla obvolávat všechny známé a prosit je o pomoc získat zpět své dcery, které jí byly soudem odebrané.

  „Ještě jednou bych ráda všem poděkovala za dopisy, posudky, zprávy a psychickou podporu v tom nejtěžším období v mém životě. Vy jste mi pomohli a já budu dál pomáhat vám, abyste byli v životě šťastní, upřímní a zamilovaní. A hlavně mít děti, být s nimi a hrát si s nimi,“ napsala letos na jaře Zuzana, která se netajila tím, že prochází velmi těžkým obdobím.

  „Jsem moc ráda za to, že mi můj bývalý udělal takové peklo, aspoň už vím, kde mám dno a jak moc jsem silná. Vám, co mi věří a podporují mě, neskutečně děkuji. Vážím si toho,“ přiznala zase jindy Zuzana, které soudy děti neodebraly kvůli jednomu zaváhání, ale řadu měsíců měla mít problémy se závislostí na alkoholu.

  „Některé zmínky o tom, že hodně pila, jsou nesmyslné. Ona nepila a nebylo to tak, že bych ji z něčeho dostával, sama chtěla nepít. Bylo to její rozhodnutí,“ řekl k tomu její poslední partner Miroslav, který by rád, aby se na Zuzanu Drnek vzpomínalo jako na úžasnou a milující maminku.

  Nakonec i otec jejich dcer Filip Drnek musel uznat, že se Zuzana snaží, vídala se pravidelně s dcerami a ty měla ve své péči dokonce i během celých vánočních svátků, kromě Štědrého dne.

  „Nejvíc mě mrzí, že ty moje dvě krásné ratolesti mají za tatínka člověka, který si zlost z rozchodu a toho, že jsem mu nedala tolik peněz, co chtěl, vybíjí na nich. Je to za mě politováníhodné a smutné,“ napsala v minulosti fitness trenérka slavných, jež nakonec s otcem svých dcer začala vycházet a holčičky měla pravidelně v péči. Drnek Expresu řekl, že naopak on jí měl finančně vypomáhat.

  „Poslední dva měsíce jsme měli výborný vztah. Ona se přestala věnovat svým démonům a měla děti na celé svátky. Začala fungovat. Bohužel si myslím, že na ni dolehlo, co teď rok a půl dělala, jak se chovala. Jak ublížila dětem,“ sdělil nám její bývalý manžel s tím, že nechce na povrch vytahovat staré rány.

  Je tak otázkou, co bylo pro Zuzanu Drnek pomyslnou poslední kapkou.

  „Myslím si, že na ni dolehla koronakrize. Jsme velkoobchod a je to těžké, když jsou fitka a salony zavřené. Když se otevřou, skoro nikdo tam nechodí. Hodně si na to stěžovala a oba jsme to nějak spolu lepili. Ztráty byly ale milionové. Snažil jsem se jí v tom pomáhat, ale bohužel jsem nezaznamenal náznaky, že by se schylovalo k takové tragédii,“ uzavřel její exmanžel.

  Máte-li psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

  Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...

  První romské dítě, které skončilo v babyboxu. Romové zuří, matka ho chce zpět

  Premium Je to příběh 217. dítěte, které babyboxy zachránily a prvního romského dítěte, které se v babyboxu ocitlo. Matka...

  Fiala politiku dělat neumí a důsledky jsou tragické, hodnotí Klaus dnešní ODS

  Premium Za deset dní oslaví ODS třicáté výročí svého vzniku. MF DNES požádala jejího zakladatele Václava Klause, aby...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 11. dubna 2021, svátek má Izabela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz