Hvězda Prostřena Zuzana Drnek se oběsila ve vlastním fitku! Neunesla ztrátu dcer

10. ledna 2021
Na konci října šla podruhé do pořadu Prostřeno. Byla psychicky na dně, soutěžícím se svěřila o rozvodu s manželem a s tahanicemi o děti, u toho chvílemi plakala. Trenérka celebrit Zuzana Drnek neunesla životní trápení a ztrátu. V pětatřiceti letech se oběsila ve vlastním fitness studiu. Byla matkou dvou holčiček: Victorie (7 let) a Jasmíny (1,5 roku).

Zuzanu Drnek si můžete pamatovat z říjného pokračování Prostřena šampionů. Mladá podnikatelka ve zlatých šatech zpočátku vystupovala pozitivně a energicky propagovala zdravou výživu. Za permanentním úsměvem se ale skrývala těžká bolest. 

Když přišel den jejího vaření, psychicky se složila a místo zábavy soutěžícím naservírovala osobní problémy. Po odvysílání pořadu diváci diskutovali, zda bylo vhodné takto řešit partnerskou krizi. 

„S manželem jsme se rozešli po narození druhé dcery, protože to neklapalo. Jednou jsem se v kanceláři opila, ačkoliv o děti bylo postaráno, protože tady byla moje máma. Manžel ráno přijel, zavolal na mě policii a ta mi naměřila nějaké promile. Od té doby děti prakticky nemám. Už jsem je neviděla tři měsíce. To je v kostce,“ zaskočila ostatní soutěžící svým životním příběhem, zatímco oni čekali na závěrečnou zábavu. 

Poté si společně museli zazpívat písničku, kterou Zuzana napsala pro své dcerky.

„Ztratila jsem lásky své, já je teď hledám, cesta k nim je daleká, budeme spolu zase si hrát,“ zpívala depresivní píseň Zuzana, která s hubnutím pomáhala Aničce Slováčkové, Michaele Noskové, Vendule Pizingerové či Jakubu Kohákovi.

Sama sobě ale pomoci nedokázala. „Je to strašné, ten boj o děti, zavřené podnikání kvůli vládním omezením a do toho problém v soukromém životě. Tak zbytečná smrt to je! Nechápu, proč si neřekla o pomoc. Proč něco takového udělala,“ cituje Blesk slova jejího kamaráda, jenž netušil, jak špatně na tom Drnek psychicky je. 

V jejím studiu ji měl v pátek odpoledne objevit jeden z jejích zaměstnanců. Přivolaný koroner už musel jen konstatovat smrt.

„Kriminalisté třetího policejního obvodu prověřují okolnosti tragického úmrtí, ke kterému došlo v jednom z objektů v Českomoravské ulici. Podle prvotních informací zjištěných na místě události nestojí za smrtí cizí zavinění. S ohledem na rodinné příslušníky se nebudeme k celé věci dále vyjadřovat,“ sdělil mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Její kamarád jako důvod definitivního řešení jejích problémů vidí zkrat. „Byla to moc skvělá holka, ale často hledala útěchu na dně skleničky. Její sebevražda musela být zkrat, jinak si to neumím vysvětlit. Nedávala žádné varovné signály, podle kterých by bylo poznat, že plánuje svůj vlastní odchod z tohoto světa,“ prohlásil.

Zuzana Drnek sama sebe v Prostřenu charakterizovala jako hodně energickou, veselou, pozitivní ženu, která ze všeho nejvíce na světě miluje své děti. Do pořadu o vaření šla poprvé v roce 2016, kdy soutěž vyhrála. Přátelé na ni vzpomínají jako na empatickou dívku, jež se snažila vždy všem pomoci. Sama sobě ale pomoci již nedokázala.

Měla spoustu plánů. Chtěla otevřít agenturu pro zpěváky a také nadaci pro týrané děti, ženy a muže. Zůstaly po ní dvě holčičky: Victoria (7 let) a Jasmína (1,5 roku), které pro ni byly vším. Do posledních sil bojovala, aby je mohla mít opět v péči. Zdá se ale, že už jí došly síly.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:15 pondělí 10. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 272
  • 100
  • 34
  • 31
  • 30
  • 22
Komentáře