Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Partner trenérky z Prostřena: O sebevraždě nemluvila, hledali jsme ji všude, pak mi volal její ex

  Měla Zuzana Drnek důvod k sebevraždě? První slova zdrceného partnera. | foto: Koláž Expresu

  Proč si krásná Zuzana Drnek sáhla na život? To se snaží pochopit i její partner Miroslav, který s ní plánoval společnou budoucnost. Podle jeho slov nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo schylovat k podobné tragédii. Pak mu ale přestala brát telefon. Pátrací akce, kterou s jejími přáteli vyhlásil, skončila tragicky. V pátek odpoledne ji našli v jejím vlastním fitku. Oběšenou.

  Fitness trenérka slavných a bývalá vítězka kulinářské show Prostřeno Zuzana Drnek spáchala v pátek sebevraždu oběšením. A nikdo z jejího okolí nechápe proč.

  Ačkoliv za sebou měla velmi náročný rok, kdy se svým expartnerem Filipem Drnkem bojovala o péči jejich dvou dcer, s holčičkami v posledních měsících trávila čím dál více času a působila šťastným dojmem. I její poslední partner Miroslav prý nezaznamenal, že by ji něco tížilo natolik, aby si sáhla na život.

  „Takovou věc nikdo čekat nemůže. To se nedá čekat. S tím se nedá počítat. Rozhodně nic nenaznačovalo, že by si mohla ublížit,“ sdělil Expresu zdrcený Miroslav, který byl se Zuzanou sice jen půl roku, ale plány měli velké.

  „Vzhledem k tomu, že byla v rozvodovém řízení, tak jsme svatbu neřešili, ale budoucnost ano. Bydlení, děti, vše. Plány byly,“ přiznal Miroslav, který si i za tak krátkou dobu stihl vybudovat velmi silný vztah i s dcerkami své partnerky. Ty měli podle jeho slov v péči velmi často.

  „Zákaz styku s holkami neměla. Vídali jsme se s nimi, starali jsme se o ně, hráli jsme si s nimi. Celou dobu jsme je mohli mít. Zuzka s dětmi nikdy neměla zákaz styku,“ vyvracel fámy o tom, že měla problémy s pitím, kromě jednoho průšvihu.

  „Byl to jenom jeden incident. Nebylo to tajemství. Všichni o tom věděli,“ řekl Expresu Mirek, jehož slova se tak liší od výpovědí Filipa Drnka, který nám naznačil, že problémy jeho expartnerky s alkoholem byly dlouhodobé.

  „Některé zmínky o tom, že hodně pila, jsou nesmyslné. Ona nepila. A nebylo to tak, že bych ji z něčeho dostával. Ona sama chtěla nepít. Bylo to její rozhodnutí,“ vysvětluje Miroslav, který by rád, aby se na Zuzanu Drnek vzpomínalo jako na úžasnou a milující maminku.

  „Byla to úžasná ženská. Byla skvělá, hodná a úžasná máma. Starala se o ně krásně. Hrála si s nimi. Trávili jsme spolu čas, smáli jsme se. Byla skvělá. Já jsem se staral o to, abych jí a holkám dělal co nejhezčí život,“ popsal Miroslav, který na své poslední Vánoce snad nikdy nezapomene. Právě tehdy byli se Zuzanou a holčičkami naposledy jako šťastná rodina.

  „I když jsme spolu nebydleli, trávili jsme spolu hodně času. Měli jsme krásné Vánoce,“ svěřil se nám Zuzanin partner, jenž se o ni začal obávat už ve čtvrtek, když nebrala nikomu telefon.

  „Zprávu o její smrti mi volal sice její expartner, ale už jsem to věděl od její kolegyně z práce. My jsme ji totiž hledali od čtvrtka, až to dopadlo tak, jak to dopadlo. Ve čtvrtek nám nebrala telefon, nevěděli jsme, co se děje, až v pátek našli její tělo. Hledali jsme ji všude,“ popsal Miroslav, který netuší, co mohlo být důvodem, že si sáhla na život.

  „Nevím, proč to udělala. Nevím, jestli měla finanční problémy, nebo v tom bylo něco jiného. Nevím, co bylo tou poslední kapkou. Vzhledem k těm nesmyslným vládním opatřením a tomu, co se děje, si myslím, že nebyla jediná na nervy. Dotýká se to všech. Ta situace není snadná,“ dodal Miroslav, který nyní Filipu Drnkovi pomáhá s přípravou posledního rozloučení a doufá, že s dcerkami své milované Zuzany bude moci zůstat v kontaktu.

  „Za tu dobu, co jsem s nimi strávil čas, jsme se navzájem oblíbili. Chtěl bych s nimi být v kontaktu, abych jim časem, až budou větší, mohl vyprávět o jejich mámě,“ uzavřel Miroslav.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Jednoduchý trik. Vědci našli nejlepší způsob, jak si získat přátelství kočky

  Premium Majitelé koček dobře vědí, jak je s nimi někdy těžké pořízení. Umí dělat naschvály, jsou tvrdohlavé nebo nás prostě...

  TEST olejů: nejhorší je kokosový, zdravější je i sádlo

  Premium Na smažení a fritování, do salátů, omáček i dresinků... Do velkého srovnání olejů a tuků jsme vybrali dvacet výrobků....

  Život s Ester. Není úplně málo komplikovaná, přiznává trenér Bank

  Premium Je to už pět let, co od svého bratra Ondřeje přesedlal jako trenér k Ester Ledecké. Dovedl ji k olympijskému zlatu v...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz