jít naiDNES.cz

Belohorcová obětí podvodníků: Na její sexy tělo lákají natěšené zákazníky

Na filmovém festivalu si to Zuzka pořádně užívala. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Krásná moderátorka Zuzana Belohorcová (43) už roky bydlí na Floridě daleko od rodného Slovenska, ale to nevadí firmě, která si chce na sexy playmate přihřát svoji polívčičku. Hřeší na to, že je Zuzana tisíce kilometrů za oceánem a nebude to řešit. To se ale zmýlili, nenechá si to líbit stejně jako další oběť, zpěvačka Lucie Vondráčková (38).

Krásná moderátorka Zuzana Belohorcová se stala obětí stejného podvodu jako dříve třeba zpěvačka Lucie Vondráčková. Obě zmíněné dámy začaly figurovat v reklamách jedné značky, která propaguje prášky na hubnutí.

Teď se začaly objevovat snímky nejen se Zuzaninou tváří, ale i fotografie její štíhlé postavy, za níž prý stojí již zmiňované léky.

Titulky hlásají, že i rodina se začala o moderátorku bát, protože po jejich proceduře zhubla 12 kilogramů za měsíc.

U toho ale nezůstalo, dokonce vytiskli i falešný rozhovor, kde má Zuzana říkat, jak je práškům vděčná, že i bez pořádného drilu hubne, aniž by zvedla zadek.

Přitom každý, kdo moderátorku zná, ví, že ona na své postavě dře každý den v posilovně a rozhodně k tomu žádné „zázračné“ léky nepotřebuje. 

Zuzana figuruje v reklamě na hubnutí, aniž by si to přála.

Zuzana figuruje v reklamě na hubnutí, aniž by si to přála.

„Nevěřte těmto reklamám, je to lež,“ snaží se bránit na Instagramu. Dokonce má i zvažovat žalobu, protože jí to přijde jako velká hanebnost.

O svou zkušenost se může podělit právě s Luckou Vondráčkovou, která na firmu žalobu podala.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat