Belohorcová klepe na Slovensku kosu a kvůli pandemii teď rodinu skoro neuvidí

22. února
Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (44) je ráda, že dostala příležitost zazářit ve slovenské verzi pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Co už ji těší méně, jsou aktuální pravidla pro karanténu a příjezd na Slovensko. Kvůli nim teď manžela a děti uvidí zřídkakdy. Na jih Španělska proto poslala alespoň své rodiče.

„Ta největší opora a parťáci. Velké díky za všechno. Z deseti dní se kvůli novým vládním nařízením o povinné karanténě při návratu na Slovensko staly dva a půl měsíce. Z mého původního plánu létat každý týden tam a zpátky sešlo,“ poznamenala Zuzana Belohorcová, která kvůli angažmá ve slovenské verzi show Tvoje tvář má známý hlas plánovala pendlovat mezi Slovenskem a Španělskem. 

Plány ale musela přehodnotit, a tak byla moc ráda, že za svou rodinou do Marbelly mohla poslat alespoň svoje rodiče.

„Co se dá dělat, musíme se dané situaci přizpůsobit. Jsem šťastná za to, že mám ve své rodině tak velkou oporu,“ doplnila bývalá moderátorka, která i přes komplikace současná pravidla chápe, neláme nic přes koleno a nevymýšlí žádný partyzánský plán.

Mrzí ji akorát fakt, že děti a manžela teď nemůže vidět tak často, jak si původně plánovala, protože na Slovensku musí kvůli povinné karanténě zůstávat o poznání déle.

„Navíc nejsem moc zimní typ a jedenáct let jsem pořádnou zimu nezažila. Ale zase na druhou stranu člověk má být vděčný za každou zkušenost,“ dodala Belohorcová, která teď se slzou v oku pozoruje karibské dovádění Simony Krainové.

„V dobrém vám závidím, užívejte, lásky,“ vzkázala své dobré kamarádce a její rodině na sluncem zalitý ostrov Svatý Martin přející Belohorcová, která si teď o tropech může nechat jenom zdát.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře