Ležela jsem v posteli a proti mně zloděj! Hvězda ordinace Velichová líčila otřesný zážitek

Herečka sice vypadá bezbranně, opak je ale pravdou. | foto: Facebook Zusky Velichové

Na tento zážitek kráska z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě Zuska Velichová do konce svého života nezapomene. Do jejího pražského bytu se totiž chtěl vloupat neznámý muž, když ležela ve své posteli.

Zkušenost jako z akčního filmu má za sebou představitelka sestřičky Moniky z nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ještě dneska se klepe strachy, když o hrůzném zážitku z letošního května mluví.

Ležela jsem v posteli, když mě probudil hluk. Šel z balkonu a hned mi bylo jasné, že se ke mně chce někdo vloupat,“ svěřila se Expres.cz Velichová, které se v tu chvíli hlavou honily jenom ty nejhorší scénáře.

Naštěstí ale zachovala chladnou hlavu. „Nevěděla jsem kolik mám času, tak jsem rozsvítila, aby věděl, že je někdo doma. To ho ale nezastavilo. Tak jsem začala hledat nějaký předmět na obranu. Našla jsem tyč a rozeběhla jsem se k balkonu a začala mlátit do balkonových dveří,“ popisuje herečka. A pokud si myslíte, že to neznámého lapku zastavilo, jste na omylu.

Koukali jsme se z očí do očí a on se ke mně stále snažil vloupat. Nejspíš mu došlo, že jsem doma sama, tak neměl důvod přestat,“ říká herečka, která policii nezavolala ihned jenom proto, že měla na noc vypnutý telefon a nestihla ho zapnout.

Po pěti minutých dívání se z očí do očí skrz balkónové dveře to vzdal a seskočil z druhého patra dolů a utekl. Pak jsem zavolala policii a hned i svému partnerovi, který se ke mně okamžitě přestěhoval, aby mě ochránil. Je to ale argentínský hráč pola, takže v Česku je jenom několik měsíců v roce,“ dodala herečka během Prague polo cupu, kam přišla podpořit právě svého partnera.

A i když vše dobře dopadlo, překvapilo ji sdělení policie. „Policie dorazila téměř okamžitě, ihned obvolali nemocnice, jestli nepřijali někoho se zraněním končetin, a pak mi řekli, že kdybych mu ublížila já, tak by museli zatknout mě,“ ukončila herečka, které se ale naštěstí nic nestalo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:44 10. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  17
 • Trapas
  12
 • Cože
  11
 • Super
  10
 • Haha
  8
 • Sladký
  8
Komentáře