Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Polonahé influencerky na Zrće: Nechyběly Domi Alagia, Hanka Gelnarová ani Adriana Brabencová

  festival Zrće

  festival Zrće | foto: Instagram

  Influenceři z Česka přesídlili na festival Zrće v Chorvatsku. Samozřejmě museli svým sledujícím ukázat, jak se správně paří a ženy se pochlubily odhalenými outfity. Mezi ně patřila i Štěpánka Zaspalová nebo Domi Alagia, která si nadšeně točila koncert Bena Cristovaa.

  Už tradičně se influenceři a fanoušci rapu přesunuli z Česka na chorvatský ostrov Pag na Festival Zrće. Už tradičně tam vystoupila nejznámější česká rapová jména mezi které patří například Yzomandias, Calin, 58G nebo Stein27. Festival se pojí s velkými večírky a zdá se, že nikdo, kdo chce v Česku mezi mladými něco znamenat, nemohl opět na místě hříchů chybět.

  Festival sice trval jen pět dní, dle profilů influencerů na Instagramu se zdálo, že zážitků mají dost na následující měsíc. Mezi tradiční návštěvníky patří Dominique Alagia, se kterou se v poslední době pojí řada kontroverzí. Nejčastěji je její jméno spojované s Benem Cristovaem, se kterým měli dříve údajně tvořit pár. Teď se opět snaží Alagia mlžit, protože si ho začala v Chorvatsku při jeho vystoupení natáčet a bláznivě při tom hopsala.

  Domi Alagia na festivalu Zrće

  Alagia samozřejmě nezklamala a sdílela mnoho obsahu z tamních večírků. Fanouškům ukázala, jak influencerská smetánka z Prahy paří a na některých příbězích nechyběly ani lahve šampaňského Dom Pergignon. Protože je v Chorvatsku teplo, Domi ukázala také mnoho odhalených outfitů a v některých případech se zdálo, že zahalují méně kůže, než kolik zůstává odhaleno.

  Po jejím boku byla samozřejmě i influencerka Lyuba. Dříve mezi sebou měly dívky podivné nevyřčené spory, nicméně už jsou evidentně urovnané a Domi s Lyubou si společně koncert Bena Cristovaa velmi užily.

  Festival na Zrće je v plném proudu

  Dalšími stálicemi Festivalu Zrće je bezesporu Štěpánka Levinská, dříve Zaspalová spolu s partnerkou Alžbětou Levinskou. Podle dostupných informací se před lety na stejném festivalu seznámily a tak ani letos nemohly chybět. Outfity Štěpánky i tento rok byly velmi odhalené, čemuž se společně s partnerkou ještě před odjezdem do Chorvatska společně zasmály na TikToku.

  Štěpánka Zaspalová na festivalu Zrće

  Podobně vyzývavý outfit si oblékla i Hanka Gelnarová, influencerka z Ostravy, která se v poslední době profiluje spíše jako bojovnice z Clash of the Stars. Na koncert Yzomandiase na lodi si oblékla pouze černé plavky s krátkým šátkem.

  Hanka Gelnarová na festivalu Zrće

  Nechyběla ani Adriana Brabencová, která se proslavila v Love Islandu. Teď by podle dostupných informací měla tvořit pár s Petrem Krejčírem, který si říká Milionovey a celý festival, stejně jako všechny Majálesy, moderuje. Festival sice 10. července skončil, nicméně jeho opakování se bude konat už v srpnu.

  Fotogalerie