Otec Perkausové promluvil: Eva s bratrem mě nesměli na ulici ani pozdravit!

6. ledna 2016
Moderátorka Topstar Magazínu Eva Perkausová mluví o svém soukromí jenom nerada. Když se jí zeptáte na otce, neřekne o něm nic hezkého a bude tvrdit, že ho neviděla od svých třinácti let. Nyní se nám ale podařilo kontaktovat i jejího tatínka Láďu a nestačili jsme se divit. Ten nejenže tvrdí, že je s Evou v pravidelném kontaktu, navíc prý prozradil, proč ho jeho děti musely na ulici ignorovat!

Perkaus o sobě netvrdí, že má nárok na titul otec roku, přesto se podle svých slov snažil své rodině a hlavně dětem dát vždy vše, co jim na očích viděl.

„Vždycky jsem uměl peníze sehnat, takže jsme na tom byli finančně velmi dobře. Všem jsem kupoval luxusní dárky, auta a jezdili jsme na drahé exotické dovolené,“ popsal nám otec blonďaté krásky, který se s její maminkou rozešel, když Evě bylo teprve dvanáct.

Fotogalerie

Bohužel jsem zjistil, že se manželka zase vrátila do prostředí, v němž jsem ji poznal. Například Pepu Koktu jsem několikrát potkal ve dveřích, když od mé ženy odcházel. Za každou cenu jsem si ale chtěl rodinu udržet a to hlavně kvůli Evičce a Sebastianovi, které jsem miloval a miluju dodnes,“ vysvětluje Perkaus, který si po rozchodu s matkou známé moderátorky pronajal dům hned vedle své rodiny.

To ale ještě netušil, jak se zachová jeho exmanželka.

Bylo to pro mě hrozně těžké období, když se Evička ke mně na ulici otáčela zády a ani mě nepozdravila. Cizím lidem říkala, že mě nezná. Bylo mi do breku. Ona ji máma bohužel naučila naprosto ve všem lhát,“ dodal otec moderátorky, jehož zpověď tímto nekončí a slibuje ještě další pikantnosti z historie této rodiny.

Jistě se bude na co těšit!

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 čtvrtek 5. května 2016. Anketa je uzavřena.

  • 31
  • 14
  • 11
  • 10
  • 10
  • 9
Komentáře