Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kvůli kšeftu manželství na dálku! Zorka Hejdová prozradila, jak zvládá odloučení od Míry

  Je před Vánocemi, manžel ale v nedohlednu. Míra Hejda (40) odjel moderovat reality show Big Brother až do Bulharska, doma nechal manželku Zorku Hejdovou (33) a dvouletého syna Nikoláska. Jak půvabná blondýnka samotu zvládá? Sama Míru s rodinou na Kanárské ostrovy, kde ještě nedávno moderovala Love Island, vzala. Odloučení bude navíc trvat až do příštího roku.

  V rodině mají s moderováním mimo Česko zkušenosti, Zorka Hejdová jezdívá kvůli pořadu Love Island až na Kanárské ostrovy. Tam si s sebou pravidelně bere i celou rodinu, manžela Míru se synem Nikolasem. Aktuálně vyjel do světa Hejda, který moderuje v Bulharsku reality show Big Brother. Zorku ale nechal doma.

  „Pro něj to určitě je náročné, pro mě ani ne, my to doma zvládáme. Ale Míra má fučák, protože buď je v Bulharsku anebo se vrací sem, ale když už je v Praze, tak tady má spousty pracovních aktivit. Jak říká, nemá teď opravdu chvilku pro sebe,“ řekla Zorka redakci Expresu. S manželem tak mají dočasné manželství na dálku.

  „Tenhle maraton mu skončí až v půlce ledna a já věřím, že alespoň přes ty svátky to bude klidnější a že si vydechne a užijeme si Vánoce spolu,“ povzdechla si. Míru podporuje alespoň tak, že se na show dívá. A když už manžel přijede do Prahy, dají si jeden díl spolu.

  „Koukám poctivě a koukáme občas i spolu, protože on se Míra sem tam z Bulharska vrací, Když může, tak přiletí do Prahy, takže na některé díly se díváme spolu a mám to i s jeho komentářem,“ prozradila. Nezadržitelně se ale blíží Vánoce a většinu povinností kolem nich tak musí obstarat jakožto paní domu hlavně Zorka.

  „Sama na to úplně nejsem, ale je pravda, že on teď na rozdíl ode mě nemá čas na to nasát tu vánoční atmosféru. Myslím si, že na něj Vánoce dolehnou až na ten Štědrý večer až přiletí domů,“ doufá. Ta ještě ani nezačala kupovat dárky. Letos je ostatně ani nečeká.

  Zorka Hejdová na představení nové kolekce značky šperků Antipearle

  „Dáme si jenom nějaký malinký dáreček, ale už nastal čas, kdy to bude hlavně o našem synovi, teď je mu 2,5 roku. U nás to tak budou takové první Vánoce, které bude opravdu intenzivně vnímat,“ dodala Zorka Hejdová, kterou jsme potkali na představení nové kolekce šperkařství Antipearle.

  A že by jí Míra koupil třeba šperk? I to je možné, ostatně sama je milovnicí perel a zlata. Dlouho přitom nosila stříbro, to jí ovšem teď už moc neláká. Jaký nejdražší šperk má Zorka ve šperkovnici? To a mnohem víc se dozvíte v našem videu.

  Sledujete show Big Brother?

  celkem hlasů: 62

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:00pondělí 18. prosince 2023. Anketa je uzavřena.

  Ne50
  Ano11
  Nevím1

  Fotogalerie