Středa 30. dubna 2025, svátek má Blahoslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • K+K
  • Antiyoutuber
  • jít naiDNES.cz

    Zlomený Slováček o přání Aničky (†29): Chtěla jedinou věc!

    Smutek a slzy. Felix Slováček (81) znovu promluvil o posledním přání své milované dcery Aničky (†29). Zpěvačka si přála, aby její rozloučení proběhlo důstojně a bez mediálního humbuku. „Anička nikdy nechtěla, aby se její poslední rozloučení proměnilo v mediální cirkus. Přála si, aby u toho byla jen rodina, přátelé a blízcí lidé, kteří ji opravdu znali a měli ji rádi. A chtěla, aby se to odehrálo v kostele,“ sdělil s pohnutím v hlase Felix Slováček.

    Na nedávné společenské akci se Felix objevil dokonce s bývalou milenkou Lucií Gelemovou. „Lékaři mi řekli, abych zkusil žít, tím zaháním smutek po dceři,“ vysvětlil svůj krok hudebník. Zatímco Felix nachází útěchu ve společnosti, maminka Dagmar Patrasová (68) téměř nevychází z domu a svůj hluboký smutek prožívá v samotě.

    Legendární muzikant pak se slzami v očích poprosil veřejnost o jediné: „Prosím všechny, kteří na Aničku myslí, aby za ni zapálili svíčku a v tichosti si na ni vzpomněli. To by jí udělalo největší radost,“ dodal dojatě Felix, než jej emoce zcela přemohly a on se rozplakal.

    Poslední rozloučení tedy nebude veřejné. „Napsala si vše, co chce, aby se tak dělo. Budeme plnit její přání. Veřejný pohřeb nechtěla, bude jen v okruhu rodiny a přátel, jak si to přála Anička. Chtěla pohřeb v kostele, tak to tak bude,“ řekl serveru hudebník. Všechny náležitosti prý již zařizují Slováčkové nejbližší přátelé a bratr Felix Slováček mladší.

    Fotogalerie