Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Tvář, Zdravotní test národa či Zlatá maska: Platí co Čech, to muzikant nebo hypochondr?

  Zdravotní test národa, Tvoje tvář má známý hlas či Zlatá maska. Televizní víkend bude hodně nabitý. Začátek září patří novinkám, které by mohly dost zamíchat diváckými kartami a pověstnými koláči sledovanosti. Ukáže se, že jsou Češi zdravotními tématy kvůli pandemii koronaviru přesyceni, nebo budou hltat šokující informace a dají jim přednost před zábavou v podobě 7. řady Tváře? Jak uspěje novinka v podobě novinkového formátu FTV Prima a Joj, v němž se blýskne i Jiřina Bohdalová (89)?

  Dramatické inscenace život ohrožujících událostí i množství zajímavých informací, jak podobné situace zvládat. Přední lékařské kapacity, lidé s osobní zkušeností s těžkými úrazy pomáhají známým osobnostem řešit krizové okamžiky, které mohou potkat každého z nás. To vše přinese nová show České televize s příznačným názvem Zdravotní test národa.

  „Jak se změnila pravidla první pomoci? Může i laik používat defibrilátor? Zkuste s námi odpovědět na otázky statisticky nejzávažnějších úrazů a život ohrožujících situací,“ lákají tvůrci ke sledování televizní novinky, již moderuje Dalibor Gondík. 

  Diváci se v sobotu 5. září mohou těšit nejen na zdravotní témata, ale i na slavné tváře, třeba Marka Vašuta či Jaroslavu Obermaierovou. Novinka má velkou šanci na úspěch. Češi milují obdobné formáty a hlavně zdravotnická témata, nehledě na to, že se mezi nimi najde také dost hypochondrů.

  „Těším se hodně, je to pro mě velká výzva. Vyzkouším si, jak jsem pevná v kramflecích,“ svěřila se hvězda 7. řady show Tvoje tvář má známý hlas Andrea Kalousová s tím, že největší fanynkou bude zřejmě její babička. „Říkala jsem to babičce a ta z toho byla nadšená, říkala, že mě obdivuje, že do toho jdu,“ dodala jedna z osmi soutěžících, kteří v nové řadě zkusí svoje štěstí. 

  „Připravovat se zatím není na co, protože absolutně netuším, jaké interprety si vylosuji. Nějakou pohybovou průpravu mám z divadla, ale s pohybem to bude asi vůbec legrační. Děti mají velkou radost, protože je to jejich oblíbený pořad,“ nechal se slyšet další soutěžící Bořek Slezáček, který se v nové roli představí už v sobotu 5. září.

  V neděli se divákům FTV Prima představí horká novinka v podobě show Zlatá maska. Pořad je inspirovaný formátem, který byl úspěšně odvysílán již v několika zemích. Prima a Joj show společně zorganizovaly. Kvůli koronavirové krizi byl start této novinky odložen. 

  V pořadu vystupuje šest českých a šest slovenských celebrit pod maskami. Chobotnice, Jednorožec, Krokouš, Králík, Panda, Páv či Bubák, to jsou zatím odtajněné masky, které v pořadu uvidíme. 

  Nikdo neví, kdo se pod nimi skrývá. To musí zjistit tým detektivů pouze podle zpěvu a vystoupení maskovaných zpěváků, herců a dalších známých osobností.

  Moderátorem je Martin Pyco Rausch a mezi detektivy se v každém díle objeví Jakub Prachař a Michal Hudák. Můžete se ale těšit i na hvězdy, jako je Jiřina Bohdalová, Marta Jandová nebo Celeste Buckingham.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz