Úterý 1. prosince 2020, svátek má Iva
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Jsem holej jako přísudek, stýská si Etzler v nové „komedii“. Evidentně další msta na divákovi

  I když to v době koronavirové nemají kina vůbec lehké, přesto, nebo možná právě proto se tvůrci filmu Ženská pomsta rozhodli jít s kůží na trh. Divákům slibují třeskutou zábavu a plejádu zvučných jmen, že by lidem v sále ani nemuselo vadit, že od 1. září zase musejí nasadit roušky. Po zhlédnutí traileru ale může nejeden divák nabýt dojmu, že se režisér Dušan Rapoš chtěl pomstít hlavně jemu. Bude novinka hit, nebo propadák?

  „Na skupinové psychoterapii se u doktora Wágnera setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém. Jejich deprese a trápení mají totiž společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky – často i nelehkých – let společného života,“ lákají tvůrci v čele s režisérem Dušanem Rapošem na novou komedii, která jde do kin 10. října.

  „Dámy se spontánně sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou a pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi,“ slibují autoři snímku Ženská pomsta, který sází na celou řadu známých herců a hereček. 

  Od seriálových bardů z Ordinace v růžové zahradě Petra Rychlého, Miroslava Etzlera a Roberta Jaškówa po dámy Mahulenu Bočanovou, Janu Paulovou a Evu Vejmělkovou, shodou okolností manželku Dušana Rapoše.

  „To víš, já jsem holej jako přísudek,“ stěžuje si Miroslav Etzler kamarádovi ve zmíněném snímku. Po této větě je jasné, že to bude jízda, ale dost možná spíše do pekel než na filmový olymp.

  Bláznivé zápletky, prvoplánové a místy dosti otřepané vtípky, k tomu tři stárnoucí seladoni a zhrzené ženy, které se snaží rychle dohnat, co za dlouhá léta nestihly, a tak o pánský striptýz ani jointy není nouze. 

  Světlým bodem zdá se snad jen postava psychologa, kterého si zahrál Jakub Kohák. Fanoušci Heleny Vondráčkové se pak mohou těšit na titulní píseň i fakt, že jejich oblíbená zpěvačka si ve filmu také zahrála.

  Ale kdoví, třeba se z Ženské pomsty stane kultovní komedie století...

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  TEST televizorů: Nevyznáte se v široké nabídce? Pomůže vám náš velký přehled

  Premium Od 3 190 do 62 990 korun. Všechny zobrazovací technologie, všechny televizní operační systémy a jedenáct vybraných...

  Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

  Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 1. prosince 2020, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz