Pavel Zedníček se tajně žení! Čmaňova veselka proběhne u Matuškové na Floridě

Dlouholetý vztah zpečetili „Čmaňa“ s Hankou sňatkem. | foto: Profimedia.cz

Muž míní a žena mění! Pavel Zedníček se kdysi dušoval, že se znovu nikdy neožení. Teď to vypadá, že si podle informací Blesku svou dlouholetou přítelkyni vezme za manželku, a rovnou na slunné Floridě.

„Zedníčkovi jsou tady. Ale ujišťuji vás, že je Pavel ještě svobodný. Kdy bude ženatý, to se musíte zeptat jeho,“ potvrdila Blesk.cz Olga Matušková informaci, i to že Pavel Zedníček a Hanka Kousalová jsou u ní doma na Floridě, kam jezdí pravidelně každý rok.

Oblíbený herec přezdívaný Čmaňa žije už třináct let s moderátorkou a majitelkou pekárny Hankou Kousalovou (53). Jsou nerozlučnou dvojkou, mají skvělý vztah, a dokonce i společně podnikají. Ale ke svatbě se oba neměli, až teď. Přitom Hanka se manželství dvakrát nebránila. „Co se týká mě, já se můžu vdávat zítra! Ptají se mě na to novináři i kamarádi a nejvíc mě na tom štve, že fakt nevím proč. Dokonce nám teď ve Varech na festivalu Dáša Havlová říkala, že je to ostuda, když si mě po dvanácti letech nevezme,“ prozradila Hanka Mladé frontě dnes před rokem.

Pavel Zedníček s Hanou Kousalovou tvoří pár už 13 let.

Pavel Zedníček s Hanou Kousalovou tvoří pár už 13 let.

Bavič Zedníček měl za první manželku tanečnici Taťánu Staudacherovou (67), s kterou vyženil dceru Lucii (45). Ta se před lety odstěhovala ke svému partnerovi do Brna a do Prahy jezdí jenom za pracovními příležitostmi a údajně raději bydlí v hotelech, než u nevlastního otce. Podle všeho mezi nimi panují neshody a nevlastní dcera ale už několik let sama aktivně přítomnost otčíma nevyhledává.

Možná právě kvůli rodinným nešvarům a špatným vzpomínkám z minulosti, se Zedníček bránil do institutu manželství.

A teď? Kurňa, vem si ji!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:57 sobota 6. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  44
 • Super
  39
 • Haha
  23
 • Tvl
  17
 • Sladký
  14
 • Cože
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat