„Házejte tipy na dnešní výhru. 2:1 za mě,“ psala na Instagramu Anna Kadeřávková, která byla o vítězství fotbalistů pražské Sparty naprosto přesvědčená.
Mladá herečka jela do Olomouce na finále poháru vlakem spolu s dalšími fanoušky. Mnozí z nich si Aničku odchytávali kvůli společné fotce, z čehož měla Kadeřávková velkou radost.
S klubovou šálou kolem ramen a čepicí se sparťanským logem pak Anna fandila v kotli mezi ultras a rowdies Sparty. Z tribuny si natočila několik storíček.
Její podpora ale sparťanským fotbalistům příliš nepomohla. Už po půli prohrávali 0:3. V druhém poločase se svěřenci kouče Friise zmohli jen na kontaktní z pokutového kopu a z poháru se tedy radovali hráči Olomouce.
Kromě bídného výkonu hráčů Sparty se také řeší skandální fotografie chuligánů, kteří se nafotili v bílých kápích v centru Olomouce a někteří z nich měli zdviženou pravici.
Kadeřávkovou ale trápí něco jiného. Hráči soupeře podle ní hráli až moc agresivně.
„Tak co to dneska bylo? A teď nemyslím ani tak to 3:1. Haraslína (hráč Sparty, pozn. red.) tam v první minutě málem zabijou v přemetu a pak ho xkrát znova skoro přizabijou. Šílený,“ napsala ve stories zděšená Kadeřávková.
Fotogalerie |






12
16
12
12
11
17