Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Mám důkazy proti Polívkovi, tvrdí Lulu. Chtěl mě a zadarmo! Nikoho jsem nepoškodil, hájí se herec

  Lulu vyhlásila Polívkovi válku. Co na to herec? | foto: Koláž Expresu

  Silikonová provokatérka Zdeňka „Lulu“ Černá (41) se nemůže smířit s verzí, že ji na masáž a prosecco nezval herec Vladimír Polívka (33), ale někdo, kdo se za něj vydával a psal z jeho instagramového profilu. Modelka z OnlyFans, již proslavil románek s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (37), skrz sociální sítě vyhlásila Polívkovi válku. Chce zveřejnit důkazy, které prý známého herce a moderátora usvědčí. „Je zcela zřejmé, že chce udělat senzaci, ale já nikoho neurazil, nepoškodil a na nikoho nezaútočil,“ řekl Expresu Polívka, který tvrdí, že se s Lulu nikdy neviděl a ani jí nepsal.

  Zdeňka „Lulu“ Černá nedávno na svých profilech na sociálních sítích zveřejnila údajnou konverzaci s profilem, který nese jméno známého herce Vladimíra Polívky a má přes osmdesát tisíc sledujících.

  Lulu je toho názoru, že ji zadaný Polívka zval na rande, konkrétně měl nabízet masáž a prosecco. Hvězdičky z OnlyFans jsme se mimo jiné zeptali, zdali nějak ověřovala, zda je o Polívkův pravý profil.

  „Není co ověřovat, je to jeho pravý profil, vím to. Začal mě sledovat loni v září. Já ho zpočátku nesledovala. Lajkoval mi občas nějaké fotky a psal, že mi to sluší. Pak mě zval na rande, například na prosecco či na masáž do hotelu. Nikam jsem s ním nešla, odradilo mě, že pije prosecco, a ne šampaňské,“ řekla Expresu Lulu.

  V našem prvním článku se Polívka vyjádřil ve smyslu, že jeho účet byl pravděpodobně napaden hackery, podobnou zkušenost prý už v minulosti zažil. Rovněž tvrdil, že se mu o účet stará více lidí a že není jediný správce instagramového účtu, z něhož měl někdo psát Zdeně Černé.

  „Dostalo se to ke mně a určitě to budu řešit. Mým instagramovým účtem disponuje hned několik lidí a existují desítky fake profilů. Řeším, kdo to napsal, a profil tímto celý restartuji a měním zabezpečení,“ uvedl Polívka, který si stojí za tím, že on zprávy nepsal.

  „S touto dívkou jsem se nikdy nepotkal. Nevěnujte tomu příliš pozornosti,“ poprosil nás herec.

  Vladimír Polívka s přítelkyní Magdou.

  Lulu: Polívka chce válku, bude ji mít! Mám důkazy, že mi psal on

  Zdá se, že celá věc ale nemá konce. Alespoň ne pro Lulu, která nejprve po Polívkovi požadovala vysvětlení, kdo za něj z instagramového profilu psal. Nyní ale silikonová modelka známému herci vyhlásila přímo válku!

  Na svůj youtubový kanál přidala video, v němž Polívku veřejně dehonestuje. Směje se jeho „balicím“ praktikám a označuje ho za „držgrešle, který ženám nabízí pouze své tělo“.

  „Zveřejnila jsem jenom dva screenshoty z naší devítiměsíční konverzace, abych ho ušetřila trapné situace. Byla jsem doteď celkem diskrétní. On měl ale úžasnou výmluvu, že se mu někdo hacknul do instagramového účtu, takže to nebyl on, s kým jsem si celou dobu psala. To je úplná kravina a mám dost důkazů,“ říká ve videu Lulu, která pohrozila, že všechny důkazy bude v následujících dnech postupně zveřejňovat.

  „Vladimír se rozhodl pro válku, tak bude mít válku. Každý den teď začnu postupně dávat na Facebook jednu další stránku naší konverzace. Včetně významných věcí, které jsou jasným důkazem toho, že je to on, kdo psal. Myslím, že ví, o čem mluvím,“ pokračuje Zdeňka Černá, která ve videu srovnává Polívku s Karlosem Vémolou.

  „Je tam ale určitý rozdíl, Karlos dokáže ženám dát pocit, že jsou princezny, nešetří na nich a rozmazluje je. U Vladimíra je to pravý opak, ten má pocit, že mu ženy budou zdarma skákat do postele a ještě u toho budou diskrétní. Když jsem si řekla o dárek k Valentýnovi, ztuhl mu úsměv a začal mít výmluvy,“ říká Lulu.

  „Jediné, co ženám nabízí, je jeho penis a ještě u toho vyžaduje diskrétnost. Nevím, jestli se o mně informoval, než mi začal na Instagramu lajkovat mé celkem nahé fotky, ale mohl by vědět, že já nejsem diskrétní a rozhodně nejsem na levné typy mužů,“ dodává Zdeňka Černá.

  Nikoho jsem nepoškodil, nebudu tomu věnovat energii, reaguje Polívka

  Lulu také uvedla, že jí někdo kvůli kauze s Polívkou skrz sociální sítě vyhrožoval a ona zvažovala, že se obrátí na policii.

  „Dostala jsem výhrůžné zprávy od Vladimírova anonymního kamaráda na Facebooku. Asi po sekundě je vymazal, protože si uvědomil, že bych si udělala screenshot a šla na policii nebo to poslala novinářům... Zablokovali mi účet na Instagramu, někdo mi ho nahlásil, to bude určitě náhoda,“ říká ironickým tónem Lulu.

  „Nejsem jediná, u které se projevil jako sexuální loudil. Jeho zprávy byly dost explicitní, nebyla to jenom nevinná pozvánka na rande. Mám silný pocit, že Vladimír dopadne jako Karlos Vémola,“ dodává silikonová prsatice.

  Na základě nových informací, které Lulu ve zmíněném videu řekla, jsme opět kontaktovali Vladimíra Polívku. Herec nám zopakoval, že aféru nehodlá řešit, protože se ničeho špatného nedopustil.

  „Rozhodně reagovat nebudu. K situaci jsem se vyjádřil, považuji to i za vysvětlení této ženě, kterou jsem v životě nepotkal ani neviděl. Je zcela zřejmé, že chce udělat senzaci, ale já nikoho neurazil, nikoho nepoškodil a na nikoho neútočil. Nebudu takové kauze věnovat energii a čas. Svým vyjádřením jsem situaci i vysvětlil,“ uvedl pro Expres.cz Polívka.

  „Chápu, že se mě na to ptáte, živíte se tím. To, co jsem předtím napsal, je má odpověď,“ dodal herec.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:25 sobota 24. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   144
  • Trapas
   56
  • Tvl
   30
  • Super
   16
  • Sladký
   10
  • Cože
   8