Pátek 30. října 2020, svátek má Tadeáš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Nedá a nedá jim pokoj! Na Vémolu jsem použila černou magii, říká Lulu, která žadoní o pozornost

  Když údajná milenka Karlose Vémoly (35) začala na sociální síti hrozit obávanému MMA zápasníkovi černou magií, lidé si sahali na čelo a brali to spíše jako nepovedený vtip. Zdeňka Černá alias Lulu se ale Expresu svěřila, že to žádný pokus o legraci nebyl. „Sílu voodoo jsem na Karlose použila už před jeho zápasem s Attilou Véghem,“ řekla nám silikonová fitness trenérka, která žije v Německu.

  Údajný poměr mezi nejpopulárnějším českým MMA zápasníkem Karlosem Vémolou a silikonovou trenérkou Zdeňkou Černou, která si říká Lulu, se řeší od té doby, co se vyfotila v koupelně ve Vémolově domě.

  Zdena Černá alias Lulu v koupelně Karlose Vémoly a Lely Ceterové.

  Zdeňka Černá alias Lulu v koupelně Karlose Vémoly a Lely Ceterové

  Karlos se ke spekulacím, podle nichž měl svou dnes již bývalou partnerku Lelu Ceterovou, s níž má dceru Lili, podvést s Lulu, vyjádřil v nedávné Show Jana Krause.

  „S Lulu nebyl žádný malér, ani nevím, kdo Lulu je. Těch Lulu tam bylo víc, různých podobných se objevilo asi patnáct a ony se ke mně všechny ty holky hlásí,“ řekl v show Vémola, který poté Lulu označil dnes velmi populární nadávkou „koště“.

  Rozzlobilo ho, když moderátor Jan Kraus řekl, že Lulu je podobná jeho Lele.

  Netrvalo dlouho a Vémolova ostrá slova se dostala k Lulu. A žena, která se živí jako fitness trenérka, byla natolik dotčena, že na svém Instagramu umístila snímek voodoo panenky a na fotografii označila právě Vémolu.

  Prsatice Lulu hrozí Karlosovi voodoo panenkou.

  Prsatice Lulu hrozí Karlosovi voodoo panenkou.

  Začarovala jsem ho už před zápasem s Attilou, funguje to!

  Všichni to nejspíše považovali za zvláštní druh humoru, Lulu ale Expresu vysvětlila, že to myslela smrtelně vážně!

  „Urazil mě a byl v té show trapný. Ztrapnil ale víc sám sebe. Každý ví, že lže. Tu jeho charakterovou slabinu znám už moc dobře, takže mě to nepřekvapuje. Když je se mnou, vulgárně uráží Lelu, když ji chce zpět a ví, že se na show dívá, je schopný říct o mně v televizi to samé,“ řekla nám Lulu, která je štěstím bez sebe, že získala nového sponzora v podobě firmy XXL Grip.

  „Voodoo jsem proti němu použila už po naší první velké hádce před zápasem s Attilou Véghem. Zafungovalo to dobře, on o tom ví,“ překvapila nás Lulu, která prý jinak černou magii neprovozuje.

  „Napoprvé to ale zafungovalo výborně, použila jsem pouze sílu myšlenek, kterou jsem do panenky voodoo přenesla. Pokud dopadne Karlosův zápas s Babou Jagou, znovu se na ni spolehnu,“ poodhalila své temné plány Zdeňka Černá.

  Karlos Vémola si proti Véghovi ani neškrtl.

  Karlos Vémola si proti Véghovi ani neškrtl.

  I když je Lulu na Vémolu velmi rozzlobená a hodlá se mu pomstít, podle ní existuje možnost, jak jejím plánům zabránit. „Potěšila by mě jeho omluva, čekám na ni,“ řekla Zdeňka.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Máme podvyživené děti? Trend „zdravého“ stravování je tragický, říká odborník

  Premium Špenát je hnusný, rajčata taky. Do školní jídelny nechodíme, tam nám nechutná. Jíme jen špagety a pizzu. A tak dál....

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Generace nevzdělaných dětí. Jen málokdo dělá při distanční výuce pokroky

  Premium Je osm hodin ráno, učitel zakládá virtuální místnost, do které se postupně připojí žáci. Jednomu nejde mikrofon,...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 30. října 2020, svátek má Tadeáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz