jít naiDNES.cz

Konec, šéfe! Pohlreich se před kameru nevrátí, co má v plánu teď?

Většího experta na gastronomii byste v Česku hledali marně. A když připočítáme i jeho sklony k showmanství, není se čemu divit, že slavil pořad Zdeňka Pohlreicha Ano, šéfe! takový úspěch. Všechno ale jednou končí, a jak přísný sympaťák prozradil, stejně tak se nachýlil ke konci i jeho čas na televizních obrazovkách. „Trávím teď čas s rodinou a po svých hospodách a mám čas na nudnější život,“ prohlásil.

Gastronomické pořady jsou televizním fenoménem a Zdeněk Pohlreich je nejen jedním z nejlepších šéfkuchařů Česka, ale zároveň i skvělým bavičem. Není se tak čemu divit, že jeho pořad Ano, šéfe! na obrazovkách vydržel deset let a fanoušků mu neustále přibývalo.

Jenže éra jiných hrníčků a dramat s katovým šlehem v hlavní roli je pryč. A zdá se, že definitivně. Pohlreich se totiž před kameru vrátit nehodlá, a to ani přesto, že je zřejmě jedinou možnou spásou Ano, šéfe! po katastrofální poslední sérii, v níž ho nahradila Jitka Pagana se synem Santem.

„Nějakou chvíli to ve mně zrálo, nedošel jsem k tomu ze dne na den. Ale vždycky když se chýlila ke konci jedna série, člověk už cítil, že toho má docela dost, a nelituji toho. Nemám moc ve zvyku dívat se dozadu. Nastal čas, kdy to mělo skončit, a jsem přesvědčený, že jsem se rozhodl správně,“ řekl Pohlreich serveru týdeníku Sedmička.

Zdeněk Pohlreich v kuchařském mundúru.

Zdeněk Pohlreich je nejznámějším českým šéfkuchařem.

Otázkou je, zda by se nejznámější český šéfkuchař nechat zlákat do jiného pořadu. Jeho slova ale naznačují, že kariéru televizní hvězdy už definitivně uzavřel.

„Trávím čas s rodinou nebo po svých hospodách a mám víc času na trošku nudnější život,“ prozradil Zdeněk Pohlreich s tím, že v jedné ze svých restaurací zaučuje i svého devatenáctiletého syna Honzu. Vychová z něj dalšího nekompromisního šéfa, který udělá v české gastronomii pořádný průvan? 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:43 28. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  31
 • Cože
  13
 • Tvl
  12
 • Trapas
  9
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat