jít naiDNES.cz

Ochránce žen Macura plave téměř nahý v Labi! Vy jste ale sumec, lichotí mu lidé

Zdeněk Macura se rozhodl, že se téměř nahý vykoupe v bazénu. To by ještě šlo. On ale celou akci zdokumentoval a video posléze nasdílel na svůj Facebook. | foto: Koláž Expresu

Fenomenální ochránce a zároveň milovník žen Zdeněk Macura se rozhodl, že se téměř nahý vykoupe v Labi. To by ještě šlo. On ale celou akci zdokumentoval a video posléze nasdílel na svůj Facebook. Málokdo by to čekal, ale slavný showman se dočkal i pochvaly! Za co?

„Vůbec jsem netušil, že se v Labi dá docela dobře koupat, voda sice není úplně průzračná, ale vysloveně špinavá také ne a teplota je tak akorát,“ napsal Macura k videu, v němž je zachyceno jeho roztomilé cachtání se v Labi.

To, proč něco takového udělal, nejspíše nikdo nikdy nevypátrá. Macura je ale znám jako showman, který rád provokuje a je středem pozornosti. I proto ho lidé na sociálních sítích sledují. A tito jeho fanoušci si tentokrát skutečně přišli na své.

Všem bylo jasné, že se rychle najdou tací, kteří se Macurovi pro jeho ztřeštěný nápad budou posmívat.

„Zdeňku, vy jste ale sumec,“ vzkázal například muži, který se nejvíce proslavil bitkami s manželem Ivety Bartošové Josefem Rychtářem, diskutér František.

Mezi lidmi, kteří okomentovali zmíněné video, se ale našel někdo, kdo Zdeňka Macuru pochválil.

„Zdeňku paráda! Nebyl jste v minulém životě mrož? Nebo jiné zvíře milující vodu?“ poznamenal muž pod přezdívkou Strejda D.

Toho, že je Macura talentovaný plavec, si všimli i další. „Zdeňku, skvělá technika, myslím, že byste mohl zkusit štěstí na olympiádě,“ píše Michal. No, na olympiádu je možná pozdě, ale nějaký amatérský závod by Zdeněk zkusit mohl, co myslíte?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:00 24. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  15
 • Haha
  12
 • Sladký
  7
 • Super
  5
 • Cože
  4
 • Tvl
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat