Zdeněk Hřib se ve Varech ukázal v otřesných kraťasech. „Takhle ne, pane primátore!“

Zdeněk Hřib si k červenému koberci vzal volnočasové kraťasy. Ty si primátor měl nechat raději na opravu pergoly. | foto: instagram

Pražský primátor Zdeněk Hřib si stejně jako řada jiných politiků vyrazil na karlovarskou kolonádu, kterou právě rozezvučel 54. ročník filmového festivalu. K červenému koberci se sluší patřičně obléci, i když jde o neformální procházku. Ne každý to tak ale cítí a hlava hlavního města Prahy se bohužel do této skupiny řadí. Hřibovy volnočasové kostkované kraťasy se hodí spíš do kůlny na chatu!

Etiketa mu běžně problémy nedělá a Zdeněk Hřib se obléká tak, jak se od muže jeho funkce očekává. Tentokrát to ale nevyšlo.

„I letos jsem vyrazil s rodinou do Karlových Varů. Věřím, že uvidím i nějaké skvělé filmy,“ sdílí primátor se svými sledovateli na sociální síti a žádá o tipy na filmy. Potud je všechno v pořádku, filmový festival ve Varech patří k jedinečným zážitkům.

Bohužel se politik asi při výběru oblečení zasnil a k červenému koberci si oblékl tříčtvrteční kostkované kalhoty, které vypadají jako volnočasové zboží z regálu některého ze supermarketů. Na to, že se mu outfit nepovedl, upozorňují jeho fanoušci.

Zdeněk Hřib si k červenému koberci vzal „volnočasové kraťasy“. Ty si primátor...

Zdeněk Hřib si k červenému koberci vzal volnočasové kraťasy. Ty si primátor měl nechat raději na opravu pergoly.

Pane Hřibe, ty kraťasy ne!“ píše jeden z nich. Souhlas. Kraťasy jsou strašný fail. Jinak jste vždy za fešáka,“ uklidňuje pražského primátora další ze sledujících. „Tento outfit takhle do Varů?!“ děsí se upřímně jeden z komentujících.

Podobné kraťasy jsou vhodné na výstup na Sněžku nebo do kůlny na zahradu. Případně by mohly být pohodlné u natírání plotu.

Na kolonádu ale ne!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat