Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Domestikovaný Franta se změnil k nepoznání. | foto: Tilen Vajt

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé ho na ulici poznávají, chtějí podpis a jsou paf z toho, když ho poznají naživo. Až by si jeden myslel, jak se teď musí topit v penězích. Jenže romského herce dluhy sužují natolik, že mu skoro každý den na dveře bouchá exekutor! Kam se až jeho dluhy vyšplhaly?

Momentálně nejslavnější Rom Zdeněk Godla by si měl užívat slávy a všeho, co mu k tomu přináší. Všichni se s ním chtějí setkat, za pokec by dali tisíce a všichni mu v úspěšném seriálu fandí. Ale herec se utápí v dluzích, ze kterých není úniku.

I když je teď oslavován jako hvězda, v minulosti seděl ve vězení a kvůli svým neřestem jako automaty nebo alkohol se pořádně zadlužil, ty ho dostaly na dno nejen psychicky, ale také na dno finanční.

Jeho lehkovážnost ho přivedla až ke skoro milionovému dluhu, který nemá jak splácet. Podle jeho vyjádření pro deník Blesk mu na dveře buší exekutoři, kteří mu zabavují jeho věci. Godla už dokonce ani nemá přehled, kde jeho cennosti momentálně jsou.

„Nejstrašnější na tom začíná být to, že ani nevím, kam co jde,“ řekl Blesku herec.

Možná si někdo myslí, že si seriálem vydělal miliony, ale to není žádná pravda. Asi si přišel na hezké peníze, které by si „normální“ prací nevydělal, ale na umoření dluhu ve výši 914 tisíc korun to nestačí.

Sám má snahu všechno splatit, ale bohužel úroky stále stoupají a Zdeněk není schopen dluhy splácet. Proto se rozhodl vyhlásit osobní bankrot, který mu byl ale zamítnut, nyní tedy čeká na novelu zákona o insolvencích, která by ho měla zachránit.

Stal se z něho ženský idol.

Stal se z něho ženský idol.

Spoléhat na to ale také nemůže. Chtělo by to další role, které by mu vydělaly alespoň na část dluhu, aby se každý den nemusel probouzet s pocitem, že se tam zase zastaví úředník.

Už se nějaké nabídky v televizi rýsují, tak snad dostane pořádný honorář, aby mohl poctivě splácet, věřitelé viděli snahu a neposílali mu tam exekutory jako na běžícím páse.

Komentáře