S autem za čtyři miliony do Chanova! Jak dopadla vyjížďka se Zdeňkem Godlou?

21. února 2019
Když se řekne Chanov, co se vám vybaví? Ještě nedávno by to bylo místo, kam se nikomu na výlety jezdit nechtělo, nyní je to cool. Může za to samozřejmě popularita seriálu Most!, kde se část děje odehrává právě v místě, které se donedávna nazývalo jako romské ghetto.

V Chanově už to není jak to bývalo, nebo jak si spousta lidí dodnes představovala, to ostatně potvrdil nedávno v rozhovoru i Martin Hofmann, představitel životního ztroskotance Luďka Říhy ze seriálu Most!

Přestože se děj točí okolo něho, největší hvězdou a nejmilovanějším hrdinou se stal Zdeněk Godla (44) a jeho „cikán Franta“, popelář, který dokáže sbalit všechny ženy, nikdy nic neřeší a přijímá život tak, jak je.

Godla je dneska nejzpovídanějším hercem Česka, přišel i do pořadu Limuzína s Mírou Hejdou, ale rovnou to propojili s výletem.

Kam jinam zajet než do bývalého romského ghetta, o němž si všichni myslí divoké věci a po jehož vyslovení vás napadne všelicos, jen ne to, že byste tam chtěli bydlet?

„Končit bychom mohli v Chanově, jakože to je sranda. Ale pak nám došlo, jestli je to vlastně vtipný,“ pochybuje moderátor Hejda. „Jestli se tam můžeme tímto auťákem za čtyři mega vydat,“ rozjímá nad nápadem.

„Hele, radši bych to tam nechal vyčistit, zavolal bych kamarádovi,“ říká Godla.

Jak to nakonec dopadlo?

Celý rozhovor sledujte na Óčko Star ve čtvrtek od 17:00, v sobotu od 11:00 a v neděli od 18:00 hodin.

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:57 pátek 21. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • 39
  • 26
  • 16
  • 14
  • 11
  • 11
Komentáře