Zdena Studenková nestárne. Může za to přátelství s českým Kenem?

11. září 2019
Hvězda komedie století S tebou mě baví svět Zdena Studenková (65) nestárne. Kolegyně v jejím věku vypadají jako babičky, moc na sebe nedbají, rezignovaly na svou image. Zato filmová manželka Pavla Nového všem vyrazí dech, kamkoliv přijde. Jak to jen dělá?

Slovenská herečka Zdena Studenková stárne do krásy. I když se většinou o mužích říká, že zrají jako víno, hvězda české komedie patří také k těm šťastlivcům, jimž věk na kráse neubírá, naopak.

Kdekoliv se objeví, muži se za Zuzanou otáčejí a nemohou věřit, že této dámě už táhne na sedmdesát a je babičkou. Stále je šmrncovní jako sexbomba z filmu S tebou mě baví svět, kde byla za neodolatelnou zpěvačku.

Mnozí se ptají, jestli si maminka jediné dcery Simony náhodou nedopomáhá zákroky na estetických klinikách. Nebo je její krása opravdu jen darem přírody?

Lidé se domnívají, že za jejím půvabem nebude jen dobrá genetika, ale také možná šikovné ruce plastických chirurgů, což herečka odmítá.

K jejímu tvrzení, že nemá zapotřebí chodit na plastiky, nepomáhá fakt, že se dost baví s českým Kenem Robertem Paulatem, který byl jeden čas ředitelem jedné takové kliniky a sám se rád a často nechává upravovat.

Jestli je pravda, že si nechává pomáhat, naštěstí to dělá šikovně, protože mimiku neztratila a dokáže se pořád hezky usmívat. Ne jako její některé kolegyně, které vypadají jako voskové figuríny. K těm má naštěstí Zdena hodně daleko. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:28 čtvrtek 9. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 67
  • 39
  • 35
  • 28
  • 27
  • 25
Komentáře