Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Jak účetní z Havířova ke štěstí přišla: Je za tím dost dřiny, říká sestra Krainové

  Sestra Simony Krainové Yvonna Maléřová přichází s vlastní řadou kosmetických produktů. | foto: Instagram Simony Krainové

  Klobouk dolů! Pokud je vaší mladší sestrou Simona Krainová (49), musíte vynaložit hodně velké úsilí, abyste ji trumfla a stáhla nějakou tu pozornost a obdiv také pro sebe. Yvoně Maléřové Krainové (55) se to přece jen povedlo! Kdo by řekl, že účetní z Havířova jednou bude mít svůj merch a radit lidem, jak žít zdravější a úspěšnější život. A ve finále bude motivovat a inspirovat i svého slavnějšího sourozence.

  Docela dlouho žila Yvona Maléřová Krainová ve stínu slavnější sestry. A nic nenasvědčovalo tomu, že by si chtěla kus světské slávy urvat také pro sebe, vždy s oblibou tvrdila, že má Simonu moc ráda, ale měnit by s ní nechtěla.

  Postupem času se účetní z Havířova začala po boku své mladší sestry objevovat stále častěji. Doprovázela ji na společenské akce, na spřátelenou kliniku krásy a nešlo si nevšimnout, že ji svět showbyznysu, mediální zájem i přízeň fanoušků nejsou nepříjemné.

  Výrazná proměna, kterou před lety Maléřová prošla, to je ještě umocnila. Nutno říct, že v tomto ohledu jí VIP osoba v rodině nijak zvlášť nepomohla. To hlavní musela „oddřít“ sama. Cestu za dokonalou postavu a zdravým životním stylem musela ujít osobně, známosti, nebo dokonce protekce nijak zvlášť nefungují.

  „Přestala jsem si zdůvodňovat své neúspěchy a vymýšlet si důvody, proč pro to, co chci, neudělám víc, případně vůbec něco. Prostě jsem si stanovila cíl a šla za ním bez kompromisů. Navíc jsem měla kolem sebe lidi, kteří mě inspirovali tak, jako já dnes inspiruji své fanoušky na Instagramu. Naučili mě milovat sport a co to vůbec znamená pevná vůle,“ nechala se slyšet.

  „Miluji běh. To je moje srdcovka. Dnes to už není jen způsob, jak si udržet kondičku, ale má psychická potřeba. Moje závislost. Proto nemám ráda hromadné závody, miluji být sama se sebou, nesoutěžím, užívám si každý metr, ten pohyb, ten kyslík, který cítím až pod kůží, ty myšlenky, které mi vyčistí hlavu, a ten neskutečný pocit v cíli. To je pro mě strop!“ doplnila Maléřová, která se díky pravidelnému cvičení a úpravě životosprávy dopracovala k postavě, již jí závidějí mnohé dvacítky.

  Sestra Simony Krainové Yvona (vpravo) se chlubí dokonalou postavou.

  K běhání zlákala i svou sestru, která na něj teď nedá dopustit, což se rovná malému zázraku. O modelce je známé, že sportu nikdy nijak zvlášť nefandila, takže fakt, že už několik let pravidelně tuží tělo svou „desítkou“, je v mnoha ohledech revoluční a senzační.

  Není divu, že k pohybu a ke změně životního stylu umí motivovat i další lidi. A že jich je! Řada z nich oceňuje nejen nezdolnou píli a odhodlání, ale i upřímnost a přímočarost, které Yvoně také nejsou cizí. Chválí i to, že se vypracovala sama a nepotřebovala k tomu umetat cestu. Známosti a kontakty slavnější sestry samozřejmě mohly v některých ohledech pomoci, rozhodně ale nebyly tím hlavním, co ji vyneslo na vrchol.

  Simona Krainová se sestrou Yvonou Maléřovou

  Aktuálně tak nejen Simona spojuje svou tvář a jméno s nejrůznějšími produkty a značkami. Starší sestra jí v tomto ohledu zdatně šlape na paty. V minulosti tak například doporučovala výrobky značky Nutrend, už nějaký čas pak slaví úspěchy s kosmetickými produkty s bambuckým máslem. Ty nedávno promovala i v pražském Palladiu, kde si Krainová otevřela pop-up store s oblečením a doplňky.

  Mít slavnou sestru se tak určitě vyplatí, zvláště když je ve svém oboru tak úspěšná a pořád se jí daří. Člověku to může v mnoha ohledech pomoci a posunout ho dál, třeba právě v propagaci a „proslavení se“, když ale nepřidá ruku k dílu, díru do světa jako Yvona Maléřová neudělá...

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 středa 5. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   27
  • Haha
   16
  • Sladký
   6
  • Super
   5
  • Cože
   4
  • Tvl
   3