jít naiDNES.cz

Yvetto, uberte líčidla. Blanarovičová vypadá bez make-upu jako holčička

Na svůj věk vypadá neskutečně. | foto: Profimedia.cz

Na ženách je stárnutí poznat rychleji než na mužích. Proto se něžné pohlaví snaží věk zastavit botoxem, plastikami a drahými krémy. Pak ale existují výjimky, které snad ani nestárnou. A jednou takovou je i zpěvačka Yvetta Blanarovičová (55), která už spoustu let vypadá stejně výborně. Dokonce i bez make-upu by mohla hned na prkna, co znamenají svět.

I když už herečce Yvettě Blanarovičové pomalu, ale jistě táhne na šedesát let, rozhodně nevypadá jako její vrstevnice. Sice nikdo z nás nemládneme, ale nová posila Ulice má stále tvář mladé holky plné očekávání a radosti ze života. 

Expres dokonce nahlédl do ženské šatny v Divadle Broadway, kde zrovna byla i Yvetta. Ještě na sobě neměla make-up, čekala na zvukovou zkoušku, byla lehce nervózní, aby všechno klaplo, ale i tak jí to nesmírně slušelo.

Vlastně by se dalo říci, že bez líčidel vypadala ještě mladší, jako holčička, která má před představením trému, ale i tak je stále usměvavá.

Možná by Yvetta udělala lépe, kdyby i v civilu ubrala na make-upu, protože se ráda a výrazně líčí, ale přitom jí to „na přírodno“ velice sluší. Spíše jí zbytečná líčidla přidávají na věku, což nemá zapotřebí.

Může být ráda, že nepotřebuje žádné kosmetické zákroky, aby o ni byl zájem. Je stále v kurzu a režiséři herečce nedávají role babiček, což se jejím vrstevnicím začíná dít. 

Fotogalerie

Komentáře