jít naiDNES.cz

Souboj hvězdných dekoltů? Ale kdeže! Tentokrát šly do boje odhalené nohy!

České krásky tentokrát nepředváděly bujné dekolty, ale štíhlé nožky. | foto: Koláž Expres.cz

I když se teploty večer a hlavně k ránu nebezpečně blíží nule a řada lidí vytáhla péřovky a beranice v domnění, že sibiřská zima udeřila, české krásky chodí dost nalehko. Hřeje je mládí a hlavně fakt, že na párty musejí být za hvězdy. „Nabalené jako pumpy“ by moc parády neudělaly. Když je navíc dress code „black chic“, který nedovoluje přílišné barevné rozmáchnutí, musejí cílit na jiné věci a přednosti. Tentokrát to ale dekolty nebyly!

„Na párty jsem vyrazila se svou maminkou,“ pochlubila se na párty nové vůně Libre, která vzešla z dílny věhlasného módního domu, modelka Karolína Mališová. Nutno říct, že vypadaly spíš jako sestry než jako matka s dcerou. Nyní už je jasné, po kom kráska zdědila svoje půvaby.

To raperka Sharlota na večírek dorazila spolu s kamarádkou, která je stejně potetovaná jako ona, což v minisukni, již zvolila, parádně vyniklo. Společnost jí dělala  jedna z nejosobitějších současných českých make-up umělkyň Kateřina Mlejnková, která je známá spíš pod pseudonymem Koki.

Odhalené nožky předvedly i další dámy, v blyštivých šatech je nechala vyniknout Nikol Švantnerová, na odiv je dala i moderátorka Monika Leová nebo modelka a influencerka Natálie Kotková.

Všechny se pak svorně shodly na tom, že co je francouzské, to je dobré. Minimálně co se módy a vůní týče. Na žabí stehýnka nebo kohouta na víně krásky neužije, přece jen je francouzská kuchyně docela těžká. A to nejen na přípravu, ale i z hlediska kalorických tabulek. V tomto ohledu by prošel tak maximálně míchaný listový salát s kapkou zálivky vinaigrette a sklenka minerální vody.

Pěkný výhled a trend odhalování nohou si oblíbili přítomní pánové. Ne náhodou si herci Stanislav Majer a Vladimír Polívka sedli výše nad parket, aby měli patřičný rozhled. 

Měly ho ale i přítomné dámy, a tak netrvalo dlouho a začaly se u nich tvořit fronty zájemkyň o fotku a podpis.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Úterý 12. listopadu 2019, svátek má Benedikt
EXPRES

jít naiDNES.cz