Pravda o smrti skorovraha Veroniky Zelníčkové Malíka. Jak umřel?

Waldemar Malík se měl v plzeňské věznici zabít. | foto: Facebook Veroniky ZelníčkovéProfimedia.cz

Herečka a zpěvačka Veronika Zelníčková si může oddechnout. Jak jsme vás jako první informovali, její „skorovrah“ Waldemar Malík je po smrti. Jak ale zemřel muž, který před téměř dvěma lety krásnou herečku brutálně napadl a pokusil se ji uškrtit?

„Zabít se ve vězení není nic těžkého,“ to nám alespoň v exkluzivním rozhovoru po sebevraždě Kevina Dahlgrena tvrdil Jiří Kajínek, který v českých věznicích strávil téměř čtvrt století. A jeho slova potvrdil i Waldemar Malík.

Ačkoliv jej do plzeňské věznice měli převézt teprve na konci února, dlouho si tam nepobyl. Muž, který se na konci července roku 2016 pokusil zabít tehdy svou kamarádku Veroniku Zelníčkovou, totiž spáchal podle informací Expresu sebevraždu.

„Měl se nadopovat větším množstvím prášků na tlak. Upadl do kómatu, ze kterého se již neprobudil,“ sdělil nám dobře informovaný zdroj z jeho okolí.

Mluvčí věznice Aleš Bláha nám pouze na náš přímý dotaz potvrdil, že počátkem března ve vězení došlo k úmrtí vězně.

„K vašemu dotazu mohu pouze sdělit, že dne 4. března 2018 došlo k úmrtí vězněné osoby,“ sdělil nám Bláha.

Otázkou zůstává, proč se Malík, který loni v únoru od Krajského soudu v Praze odešel s osmiletým trestem, rozhodl skoncovat se svým životem. S ohledem na to, že mu hrozilo až osmnáctileté vězení, mohl být, na rozdíl od poškozené Zelníčkové, která se netajila tím, že se obává jeho návratu z vězení, s výsledkem soudu spokojený. Dolehla na něj snad tíha jeho skutku? To se již nedozvíme.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:21 12. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  11
 • Super
  9
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  5
Komentáře