V nové Výměně to opět vřelo, vyjádřila se k ní Kopřivová: Je mi z toho do pláče!

Středeční premiérový díl Výměny manželek opět šokoval. Vulgární, hysterická a velmi laxní, co se práce týká, Petra ztropila v závěru pořadu emocemi nabitou scénu, která vygradovala v křik a slzy. Vše nasvědčovalo tomu, že její vztah s Mirkem skončí. To se však nestalo. Na řadu naopak přichází žárlivost. Na koho? Na svou desetidenní náhradnici! K celé věci se vyjádřila i Veronika Kopřivová.

„Postupně se snažíme oba dva,“ řekla televizi Nova prostořeká a excentrická maminka Petra, jejíž manželství se po konci natáčení ocitlo na prahu zániku.

Svým chováním si znepřátelila nejen svého náhradního manžela Kubu, jeho ženu Evu a svého chotě, ale také masu fanoušků pořadu, kteří na ni nešetří peprnými výrazy. Kritizují zejména její nedostatečnou péči o domácnost, o děti, hysterické výlevy a nutkání bavit se na diskotékách bez ohledu na ostatní.

„Ta holka má velký problém sama se sebou. A vybíjí si to na dětech a manželovi. Jestli se nedá do kupy, tak na to dojede, a nejen ona. Její manžel má svatozář,“ zní napříč sociálními sítěmi. „Je psychicky nemocná,“ objevuje se v těch umírněnějších komentářích.

Vyjádřila se dokonce i Veronika Kopřivová, kterou chování jedné z maminek zasáhlo: „Tak jsem si pustila Výměnu a je mi špatně. Proboha, jak se spolu lidi mohou bavit tak vulgárně, a hlavně před dětmi. Je mi z toho do pláče. Rodiče si neuvědomují, že si to pak děti nesou dál do svých životů a ne každý s tím pak v životě umí pracovat (vím, o čem mluvím).“

Také Veronika Kopřivová sledovala středeční Výměnu manželek.

Také Veronika Kopřivová sledovala středeční Výměnu manželek.

Mirek se však rozhodl dát Petře ještě jednu šanci. Přesto vztah stále trpí.

„Já bych chtěl říct, že by to bylo o hromadu lepší, kdyby nebyla teď tak žárlivá a podezíravá. To by bylo fajn,“ nechal se slyšet Mirek. To mu Petra nevyvrací a naopak přichází se zarážejícím tvrzením. V jejich vztahu je totiž někdo třetí. Eva!

„To je pravda. Žárlivá a podezíravá jsem. A mám proč. Mně docela vadí a hodně mi vadí, že nám bývalá desetidenní manželka stále zasahuje do života. Jí může být úplné prd do toho, co se tady děje. Ona se má starat sama o sebe a o své manželství. Ne o to, jestli se spolu rozvádíme,“ tvrdí Petra. 

Petra má ráda svůj klid.

Petra začala po Výměně manželek žárlit. Má důvod?

Manželský pár, Eva a Kuba při závěrečném sezení mezi osmi očima doporučovali Mirkovi, aby svou manželku opustil. Prý není naděje, že by se cokoliv zlepšilo. On to přesto nevzdal, s náhradní manželkou je však stále v kontaktu. Petra se přirozeně cítí ohrožena. Může proti ní Eva Mirka naočkovat?

„Ona pořád píše, že lituje mého manžela a mých dětí, že já se o ně nestarám, ale to není pravda a ty mi ani neříkáš, co si spolu píšete. Ty mi to tajíš, tak se nediv, že žárlím,“ řekla Mirkovi.

Zvládli spolu přežít bez hádek aspoň Eva s Mirkem?

Eva je s Mirkem stále v kontaktu.

Jak tato telenovela dopadne?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 2. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  15
 • Trapas
  14
 • Super
  8
 • Haha
  8
 • Sladký
  6
 • Cože
  5
Komentáře