Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili zírat na to, co předvedla Tereza (26) z Děčína a co se dozvěděla Andrea (30), když coby náhradní matka přišla do její, v mnoha ohledech specifické rodiny. Situace se vyhrotila natolik, že musel být tento díl předčasně ukončen.

Potrat, stěhování z Liberce do Španělska i výhrůžky sociálkou.

Že Výměna manželek nekončí vždy smírem a výměnou telefonních čísel a přátelstvím na Facebooku, si diváci už docela zvykli. Tentokrát však byli v šoku i ti nejotrlejší.

Že „byla venku cítit tráva“, byl ve finále ten nejmenší problém. Zatímco Arne (47) řešil lenost a laxnost jeho náhradní manželky, která místo péče o děti a domácnost, spala, pálila jednu cigaretu od druhé a bůhvíco ještě, jeho žena Andrea v Děčíně jen lapala po dechu.

Od dětí, které má Tereza svěřeny do péče, se postupně dozvěděla jednu jobovku za druhou. Začalo to prázdnou lednicí, nad kterou se Andrea podivovala zvláště poté, co přišla na to, že Tereze se každý měsíc na dávkách a příspěvcích sejde padesát tisíc korun, což je velmi slušná částka.

„Okamžitě odebrat děti, ty má jen jako zdroj příjmu. Doufám, že ji už sociálka navštívila. Dětem na jídlo nemá, ale na cigára a fet jo,“ rozčilovali se mnozí diváci, kterým nebyl osud její sestry Báry (17), neteří Daniely (13) a Hany (5) a syna Davida (4) lhostejný.

„To, že se s ní život možná nemazlil a musela si projít peklem, ještě neznamená, že za to budou trpět její blízcí, navíc malé děti,“ přidávali se další.

Poslední kapkou bylo, když se Andrea od manžela Arneho dozvěděla, že je vinou Terezy celá domácnost vzhůru nohama a její děti trpí. Sbalila se a Výměnu předčasně ukončila.

Smutné chvíle pár z Liberce prožil bohužel i po natáčení, kdy Andrea potratila, v průběhu natáčení byla totiž těhotná. „Manželka, jak byla těhotná během natáčení, tak o to miminko bohužel přišla a doktoři tvrdí, že to bylo stresem, ale na to jim manželka řekla, že si to nemyslí. Asi to takhle příroda chtěla,“ prozradil Arne televizi Nova.

Vzápětí ještě dodal, že jeho ženě snad udělá dobře teplejší španělské klima, právě tam se rodina přestěhovala a plánuje tam i zůstat.

Těžko říct, jestli by stěhování nepomohlo také Tereze, která má (nejen) v Děčíně z ostudy kabát a může si být jistá, že na její rodinné hospodaření i péči o děti si došlápnou úřady. Počítat by měla i s tím, že se budou zajímat o její záliby v podobně kouření marihuany...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:34 21. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  136
 • Super
  123
 • Tvl
  54
 • Cože
  41
 • Haha
  29
 • Sladký
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat