jít naiDNES.cz

Další nechutná Výměna manželek: Shnilé zuby a špína, baví to ještě někoho?

Pravidelní diváci Výměny manželek již viděli téměř vše, aktuální díl této oblíbené reality show bude ale moc i na nejzarytější fanoušky. Jedna z náhradních matek bude totiž bojovat s hygienickými návyky, které jsou doslova otřesné. Výjimkou nejsou ani doslova shnilé zuby u malých dětí!

To, že se do Výměny manželek nehlásí bezproblémové rodiny, jsme si už zvykli, ale vše má mít své hranice. Pokud jste si mysleli, že není možné, aby měly malé děti v jednadvacátém století černé zuby, středeční Výměna manželek vás vyvede z omylu. S tímto problémem se bude muset popasovat paní Štěpánka.

Mnohokrát určitě zalitovala svého rozhodnutí přihlásit se do show, aby si její partner, který jí byl několikrát nevěrný, vyzkoušel, jaké je to žít s jinou ženou. Její náhradní domácnost je totiž hodně zanedbaná a všude je špína. 

Zanedbaná není podle jejích slov jen domácnost, ale i děti. Jedna z dcer má úplně černé nevyrostlé zuby a nikdo z dívčiných rodičů to dosud neřešil. Podaří se Štěpánce změnit chod této rodiny?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:43 čtvrtek 18. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  26
 • Cože
  12
 • Trapas
  11
 • Super
  10
 • Haha
  9
 • Sladký
  8
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře