Rozchod ve Výměně dlouho nevydržel. Agresivní přítel dostal milost!

Taková Výměna manželek tu dlouho nebyla. Domů se společně vrátil jenom jeden pár. Dáša (43) se totiž mezi osmi očima rozešla se svým o deset let mladším přítelem Lukášem, který jí v minulosti v amoku zdemoloval byt a poničil auto. Dlouho jí to ale nevydrželo!

Přestože středeční Výměna manželek zpočátku působila dost klidným dojmem, v závěru se pořádně vyhrotila. Poté, co Lukášova náhradní manželka Pavlína na svého hostitele mezi osmi očima práskla, že chodil domů zhulený a že jí věnoval dárkový poukaz, který předtím daroval své partnerce, v Dáše bouchly saze.

Na místě řekla Lukášovi, že si nepřeje, aby se s ní vracel do jejího bytu, a domů odjela sama. Odloučení ale netrvalo dlouho. Dáša totiž svého o deset let mladšího partnera po třech týdnech opět vzala na milost.

Nutno ale říct, že ten to podává úplně jinak. Zatímco Dáša v rozhovoru pro televizi Nova tvrdí, že se Lukáš změnil, měl si dát dohromady svůj život, přestal dělat věci, které se jí na něm nelíbily, a urovnal svůj vztah s její starší dcerou, ten to vidí jinak.

Zpátky domů jsem se vrátil po třech týdnech. Dával jsem si dohromady svůj život, sám sebe a šlo i to, jestli chci být vůbec s Dášou. Řešil jsem v sobě to, co mi udělala. Říkal jsem si, jestli s ní ještě chci být. Uvidíme do budoucna. Neříkám tak ani tak,“ šokoval svou suverenitou o deset let mladší Lukáš, který na dotaz, zda byl v podmínce, odpověděl, že naopak. „V podmínce je spíš ona a dost dobře ví proč.“

Jiný pohled má dokonce i na situaci kolem starší dcery své partnerky. „Moje přítelky si uvědomila, že není takový andílek. Vrážela mezi nás klín a nyní se soustředí víc na nás, a ne na dospívající dceru, která žije sama. To dost ovlivnilo náš aktuální vztah. Přítelkyně si uvědomila, že každá mince má dvě strany,“ uzavřel suverénně Lukáš, který je, jak se zdá, opět pánem domu. Dokud ho tedy zase Dáša nevyhodí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:44 7. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  106
 • Tvl
  15
 • Cože
  14
 • Haha
  12
 • Super
  9
 • Sladký
  7
Komentáře