Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Šokující Výměna manželek: Vši, švábi a nezvladatelné děti v romské rodině!

  Martina zažila šokující Výměnu manželek. | foto: Voyo, TV Nova

  Premiérový díl reality show Výměna manželek, kterou diváci uvidí na obrazovkách TV Nova ve středu 13. března, bude plná šokujících až děsivých momentů. Náhradní maminka Martina se totiž ocitne v domácnosti, kterou si nepředstavovala ani v tom nejhorším snu!

  TV Nova nabídne svým divákům jednu z dosud nejdrsnějších epizod reality show Výměna manželek. V jedenáctém díle si role vymění dvě Martiny. První z nich vede šťastný rodinný život s o osm let mladším manželem, stavařem Václavem (28), s nímž vychovává malého syna Vašíka (necelé 2 roky) v pěkném zrekonstruovaném bytě o velikosti 3+1 ve Znojmě.

  „Mám fakt nejlepšího chlapa na světě,“ prohlásí na kameru spokojená Martina (36), jež vyrazí do malé vesničky Nový Dvůr nedaleko Horšovského Týna, kde žije Martina (30) s Milanem (49) a čtyřmi dětmi. To, co tam na ní bude čekat, se dá přirovnat k noční můře.

  Už když vystoupí z auta, zhrozí se. „Fuj, tak to nevím, jestli tohle zvládnu,“ lekne se Martina. To je ale teprve začátek. Jakmile otevře dveře od bytu, uvidí omlácené zdi, špinavou podlahu, pavučiny, poloprázdné místnosti s rozpadajícím nábytkem. Koupelna a záchod jsou rovněž v dezolátním stavu.

  „Na ten záchod si asi nesednu. Smrad, špína, já nemám slov. To ani nejde okomentovat. Vždyť tohle je něco fakt šílenýho, tohle není bydlení pro lidi,“ řekne šokovaná maminka, která se poté přesune do kuchyně.

  Domácnost Milana a Martiny je v dezolátním stavu.

  „To je jako večeře, oběd, nebo co to jako má bejt. Ani praseti bych to takhle nedala,“ postěžuje si. Podobný scénář nastane i v rozkopané koupelně, kde zjistí, že je špinavá vana. V koupelně navíc není bojler na teplou vodu a topí se v něm dřevem.

  Koupelna v bytě Martiny a Milana.

  Během čtení manuálu navíc Martina zjistí, že druhá maminka neumí ani pořádně psát. „Ty věty ani nedávají smysl,“ posteskne si a začne mít obavy, kdo vlastně přijel do jejího domova.

  Agresivní děti, vši a švábi

  V dalších dnech Martina zjistí, že děti jsou nezvladatelné a musí brát prášky na uklidnění. Malý Martínek si vesele vrtá do zdi nebo nosí dřevo do ložnice. Neposedná je také devítiletá Pája. K tomu mají navíc všechny děti vši.

  Vrtání do zdi? Žádný problém!

  Poslední kapkou je pak zjištění, že v domácnosti se nachází švábi. „To jsou fakt pra*ata, to snad není možný. Vši, šváby, co tady ještě objevím? Už toho mám fakt plný zuby,“ řekne naštvaně Martina, která raději přespává na hotelu.

  Švábi v domácnosti Martiny a Milana

  Po pěti dnech ale Výměna manželek skončí. O předčasné ukončení požádala ve Znojmě druhá maminka, která si je dobře vědoma, že Milan péči o děti nezvládá. Pro Martinu je však odjezd domů vysvobozením.

  Fotogalerie