Násilí ve Výměně manželek si vybralo daň: Vysoká pokuta a vyděšené děti!

Výměna manželek byla opravdu ostrá. | foto: TV NOVA

Jedna z nejdrsnějších scén se přímo před kamerami televize Nova odehrála ve středečním vysílání Výměny manželek. Alkoholem posilněný Roman napadl svou náhradní manželku a následně se proti ní sprostě ohrazoval. Nyní tvrdí, že šlo o podvrh a vše na něj bylo nastražené. Televize ho za jeho chování potrestala padesátitisícovou pokutou.

Když se ve Výměně manželek objevila rodina z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18), bylo jasné, že vzhledem k počtu dětí půjde o velmi zajímavý díl. Že se však před kamerami strhne bitka, nečekal nikdo. Dokonce ani štáb, který deset dní rodiny pozoroval.

Do potyčky se dostala dvaatřicetiletá Jana, která se rozhodla do Výměny přihlásit se svou rodinou – manželem Richardem (27), synem Alexem (10) a Teem (5 měsíců), s podnapilým Romanem, který neunesl její slovní narážku.

I přes rychlý zásah štábu se do Jany opřel a shodil ji na gauč. U celého konfliktu byly přítomné děti, které na scénu reagovaly brekem. 

Tým televize tedy musel řešit velmi nepříjemnou situaci, která však vyeskalovala po samotném natáčení. Roman se totiž začal ohánět tím, že mu „kdosi“ nalil „cosi“ do pití a on se proto choval jako smyslů zbavený. Dokonce očernil štáb televize, který si podle něj chtěl díl udělat o trochu zajímavější. Neoblomně si totiž stojí za tím, že neudělal nic špatného.

To ovšem Nova nenechává bez reakce. 

„Tvrzení Romana jsou zcela lživá. Přistupujeme ke všem za všech okolností profesionálně,“ potvrdil dokonce mluvčí Vojtěch Boháček, podle něhož se Roman alkoholem posilnil sám a dobrovolně.

I proto se televize rozhodla celou věc řešit padesátitisícovou pokutou. Rodina Romana dostane jen padesát procent ze slíbené částky sto tisíc korun – tedy jen padesát tisíc korun. Mimo to si také Roman odnesl obrovskou ostudu, neboť Česká republika momentálně neřeší nic jiného než jeho hrubé chování k ženám.

Proti tomu se ohradil i partner Jany Richard, který se mimo kamery několikrát ujistil, zda si potyčku s mužem nemá vyřešit po svém. Jana však nechtěla ještě více přilévat do ohně, a tak svého milého ihned uklidnila.

Romanova rodina se prý po odvysílání stáhla a odmítá se k čemukoli vyjadřovat. Některé děti dokonce odmítly jít do školy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:10 17. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  15
 • Haha
  8
 • Super
  7
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře