jít naiDNES.cz

Štáb mě opil! Agresivní Roman z Výměny manželek se vymlouvá. Prý pila i Jana!

Jana se vyjádřila o celém konfliktu s Romanem. | foto: TV NOVA

Středeční Výměna manželek nadzvedla ze židle snad všechny diváky. Šestačtyřicetiletý Roman se totiž přímo před kamerami vrhl na náhradní manželku Janu. Své agresivní chování potom svedl na produkci s tím, že mu dala něco do pití. O celé situaci proto pro Expres.cz promluvila Jana, která prozradila, co hádce, která se neobešla bez násilí, předcházelo.

Když televize Nova odvysílala Výměnu manželek, strhla se doslova lavina. Lidé ve velkém odsuzují šestačtyřicetiletého Romana, který se posilněn alkoholem ohnal po své náhradní manželce Janě.

Vlnu kritiky Roman bohužel příliš neusnesl. Veřejně prohlásil, že si z celého incidentu nic nepamatuje, protože ho produkce záměrně opila, aby bylo před kamerami veselo. Tuto informaci vyvrátil nejen tiskový mluvčí pořadu Vojtěch Boháček, ale také sama Jana, která odkryla, co konfliktu předcházelo.

„Je pravda, že štáb televize měl na místě domácí pálenku, ale rozhodně ji nikomu nenutil. Já jsem v tu dobu měla hnisavou angínu, protože mi děti potají upíjely z koly, a tak mi produkce nabídla, zda si nechci právě tou meruňkovicí vykloktat. Dala jsem si tedy malého panáčka,“ prozradila Jana, která však netuší, jestli se z flašky napil i Roman.

„To nevím, jestli měl i on. Tam spíš hrálo roli to, že za večer vypil osm piv,“ dodala s tím, že alkohol mu rozhodně nikdo nenutil, piva si totiž objednával sám.

„Já ten večer měla poté už jen dvě dvojky bílého, a jak jsme přišli domů, strhla se mela, o které nyní Roman tvrdí, že si ji nepamatuje. Stejně jako si nepamatoval, že jsem večer odešla do hotelu,“ upřesnila účastnice Výměny manželek, která nyní čelí několika slovním napadením od ženy Romana.

Žaneta má mít Janě za zlé, že jejího manžela veřejně zdiskreditovala. „Byly jsme spolu v kontaktu do té doby, než vlastně zjistili, že jim přišla menší částka. Od tohoto okamžiku mi chodily hrozivé zprávy, ve kterých stály nejen výčitky, že jsem se nestarala dobře o děti, ale také, že jsem Romanovi sáhla na čest i peníze. Přišlo mi i několik anonymů, kde mě obviňují z různých věcí,“ povzdechla si s tím, že doufá, že bude mít brzy klid.

„Nejsem na takový humbuk zvyklá, je to docela náročné na psychiku, tak snad budeme mít brzy klid,“ uzavřela.

Rodina Jany se tedy snaží na celou věc zapomenout, Roman s Žanetou jsou ale rozzlobení. Kvůli konfliktu dostali jen půlku honoráře, tedy padesát tisíc, ze kterých si koupili například novou pračku, a mají před celou republikou z ostudy kabát.

Jejich děti dokonce nechtějí docházet do školy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:35 sobota 18. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  23
 • Trapas
  18
 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře