Výhrůžky ve Výměně manželek: Skončíš na zemi v krvi, křičel náhradní manžel

27. ledna
Diváci Výměny manželek jsou zvyklí téměř na vše, tohle tady ale ještě nebylo. Středeční díl bude unikátní, bohužel ale ne v tom dobrém slova smyslu. Jeden z náhradních manželů během hysterické hádky ukáže svou pravou tvář. Nejenže dojde na ty nejhorší výrazy, ale neostýchá se ani výhrůžek!

Kdyby Pavla tušila, ke komu bude během Výměny manželek přidělena, nejspíše by svého muže nenutila, aby se do pořadu přihlásili. Ta chtěla dokázat, že má doma puntičkáře, jenž se kvůli úklidu zbytečně rozčiluje.

Místo toho se dostala do domácnosti, kde zažila extrémní hádku, ze které by zřejmě neodešla celá, kdyby tam nebyly kamery.

„Co zase řešíš, ty vole. Poprosil jsem tě, abys jim přečetla pohádku, protože ode mě to trvá,“ řve Michal na svou náhradní manželku, jež jeho synům četla pohádku, ale pak po něm chtěla, aby se na děti šel podívat. A to ho téměř přivedlo k šílenství.

„My jsme divní a vy jste retardovaní s tím vaším vyp*caným úklidem,“ řve ve videu Michal na Pavlu, která se ho snaží uklidnit slovy, aby na ni neřval, protože není jeho manželka. Což ho vyprovokuje ještě více.

„Buď ráda, že nejsi moje manželka. To bys tady skončila na zemi. V krvi. Říkal jsem ti, ne*er se do mě. Starej se, co se stalo u vás. Jestli tvoje holky nejsou v nemocnici,“ říká zničehonic Michal, aniž by vysvětlil, jak to myslí.

Když mu Pavla oponuje, že je k smíchu, zase na ni zaútočí. „Směj se, skončíš celá v bazénu. Chceš tam skončit? Ty jsi pí*a,“ uzavře Michal hádku.

Jak toto soužití skončí, se budete moci přesvědčit už ve středu od 20:20 na Nově.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:48 26. května 2020. Anketa je uzavřena.

  • 95
  • 61
  • 43
  • 41
  • 38
  • 36
Komentáře