Chovatelka hadů z Výměny plive na Tomáše: „Měli jsme sex, není dobrej“

Jana z Výměny manželek, kterou znají všichni zejména pro výrok „Mačkáš mi hada, debile“, otevřeně promluvila o tom, jak to bylo s románkem s náhradním manželem Tomášem. Pozvala ho do postele již třetí den! Teď na něj plive špínu a neváhá se navézt i do jeho sexuálních dovedností. Tomáš si její útoky nenechá líbit. Obviňuje Janu z krádeží. Jako z argentinské telenovely.

Příběh Jany Röbisch z asi nejkontroverznějšího dílu Výměny manželek, který Nova odvysílala koncem srpna, stále budí emoce. 

Prostořeká milovnice hadů se teď rozhodla otevřeně přiznat, jak to měla s náhradním manželem Tomášem, kterého jeho skutečná manželka ihned po odvysílání dílu opustila. 

„Padli jsme si do oka a asi třetí den jsem mu řekla, že nemusí spát na tom příšerným gauči, ale že půlka postele je volná. No a on se tak nějak přitulil. Byla mu prý zima,“ přiznala pro Extra.cz Jana. 

Sám Tomáš po odvysílání televizi přiznal, že jsou s Janou v kontaktu, a nevyvrátil ani variantu, že mezi nimi během natáčení došlo k sexu. 

„Možnost, že bychom byli spolu, nechám bez komentáře,“ dodal tehdy. 

Teď je ale všechno jinak. Potetovaná náhradní manželka na něj vytáhla špínu, o které nikdo netušil: „Tomáš je evidentně nemocný bigamista, protože chodí asi s osmi ženami najednou. Zjistila jsem, že je prolhaný a falešný. Po odvysílání Výměny manželek začal chodit s každou, která mu napsala. A bohužel v té době chodil i se mnou,“ nechala se slyšet Jana.

Výměna manželek bude opravdu výživná.

Jana se na konci natáčení postarala o velký skandál. Její chování nemá v historii Výměny manželek obdoby.

Ta se velmi skamarádila s jeho původní manželkou Sabinou a společně prý přišly na to, kde byla chyba. Neváhala veřejnosti sdělit i detaily z jejich intimního života. 

„V posteli dobrý není, ale on to dohání tím, co říká. Vše totiž umí perfektně okecat a udělat ze sebe takového chudáčka, že se s ním pak člověk vyspí snad jen z lítosti. Ten sex omlouvá únavou, vždyť má dvě práce a uvažuje o třetí.“

Tvrdí, že z ní měl dokonce mámit i peníze. Jeho pravou tvář objevila až v momentě, kdy si založila falešný profil a napsala mu coby cizí žena. 

Reakce Tomáše na Janina ostrá slova na sebe nenechala dlouho čekat. 

„To, že již během výměny fetovala a lajny na stole byly častěji než jídlo a já musel do práce jen na půl směny, abych byl raději s dětmi doma… Tohle povídání vynechám. Nicméně by mne zajímalo, zda se Jana zmínila, že mi odcizila mobilní telefon, hotovost, stříbrný řetízek a jiné věci. Je pochopitelné, že po dávce pervitinu, láhvi Becherovky, vínu zamaskovaném v láhvi od mléka a 2 lexaurinech (ten třetí jsme s řidičem nalezli a vyhodili) si vše Jana nepamatuje,“ uvedl. 

Výměna manželek bude pravdu výživná.

Tomáš se nařčení Jany brání.

„Svědkem mi je celý štáb, kdy Jana tvrdila, že o ničem neví. Štáb pak nalezl můj mobilní telefon v útrobách jejího kufru. Volal jsem jí a ptal se, proč to udělala. Tvrdila, že neví, jak se tam dostal,“ tvrdí Tomáš. 

No, co dodat. Takovou dohru dějiny Výměny manželek nepamatují. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:53 1. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  54
 • Trapas
  53
 • Super
  14
 • Tvl
  13
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
Komentáře