Z milovnice hadů modelkou: Jana z Výměny manželek se přihlásila do Miss

Aktérka nejkontroverznějšího dílu Výměny manželek Jana umí využít nově nabytou popularitu ve svůj prospěch. Kdo by čekal, že se za svůj zesměšňovaný výrok „Mačkáš mi hada, debile“ bude stydět, ten je na omylu. Fanoušky pořadu přitom prosí: „Dejte mi hlas do Miss!“

Prostořeká maminka a milovnice hadů Jana, z premiérového dílu Výměny manželek, který odvysílala televize Nova koncem srpna, se těší z nově nabyté popularity. 

Zpřístupnila svůj účet na sociální síti a prosí své „fanoušky“, aby jí dali hlas v soutěži Miss Metalshop, která hledá novou metalovou královnu. 

O hlasy prosí dokonce i příznivce Výměny manželek, jimž poslala zdravici v podobě fotografie s jedním „kouskem“ z její početné smečky hadů. 

Milovnice hadů Jana využila Výměnu manželek k vlastní reklamě.

Milovnice hadů Jana využila Výměnu manželek k vlastní reklamě.

Kdo by čekal, že se po odvysílání dílu stáhne, ten je na omylu. Na svém Facebooku dokonce propaguje trička s nápisem „Mačkáš mi hada, debile“, pořádá online streamy z krmení a v diskuzi se dokonce vyjadřuje i ke svému bývalému partnerovi Romanovi, který se od ní odstěhoval ihned po natáčení. 

Za výrok: Mačkáš mi hada, debile, se Jana očividně nestydí. Ba naopak.

Za výrok „Mačkáš mi hada, debile“ se Jana očividně nestydí. Ba naopak.

Podle jejích vlastních slov na něj po natáčení podala trestní oznámení. Janu měl pravidelně bít a došlo i na krev. Teď naznačuje, že ji také okrádal.

„Klidně si ho vezmi domů a uvidíš, jak moc je v pohodě. Ale vše cenné si zamkni,“ reaguje na komentář jedné z diskutujících žen. 

Výměna manželek bude hodně zajímavá.

Janin bývalý partner Roman.

Několik týdnů po natáčení se však potýkala s vulgárními zprávami a obrázky ze strany cizích mužů. To vyřešila radikálně: „Každý, kdo mi pošle čů*áka, toho okamžitě zveřejním,“ avizovala dopředu Jana. 

Jedno je však jisté. Kontroverzní maminka si ze svých kritiků nic nedělá a z odvysílané Výměny manželek se snaží vytřískat jen to nejlepší. A nutno dodat, že na fotkách jí to doopravdy sluší. 

Jana bojuje o titul Miss Metalshop 2017.

Jana bojuje o titul Miss Metalshop 2017.

Její rodinný status je však stále stejný. Nezadaná. Jestli tedy pokračuje románek s Tomášem, který po odvysílání naznačil, že mezi nimi během natáčení proběhlo sblížení, je tedy otázkou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:39 19. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
 • Super
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  6
Komentáře