jít naiDNES.cz

Šípova Všechnopárty: Díky skvělým hostům diváci odpustí „psycho“ znělku i kulisy

Všechnopárty Karla Šípa dostala nový háv. | foto: Reprofoto ČT

Léta patří ke stálicím pátečního televizního večera. Diváci si bez Všechnopárty Karla Šípa začátek víkendu nemohou a ani nechtějí představit. Není divu, že každou změnu pořadu vnímají velmi citlivě. Vlna kritiky se naposledy snesla poté, co si tvůrci „dovolili“ změnit znělku a taky scénu v divadle Semafor. Díky zajímavým hostům jim to ale, zdá se, odpustili.

„Ach, jaj, to se zase někdo nudil a změnil, co nebylo potřeba. Na to žluté pozadí z rozházených písmenek se nedá dívat, hlavně ty žárovky jsou strašně rušivým elementem,“ posteskl si pravidelný divák Michal.

„Vůbec se mi nelíbí nové uspořádání pódia. Příliš výrazná písmena, ve kterých se účinkující ztrácí,“ přidala se Jiřina. 

„Vím, že se to nestane, ale taky bych si přál návrat k původním kulisám. Tohle je moc,“ přitakal Charles na stránkách pořadu České televize.

Měl pravdu. Nestalo se tak. Všechnopárty Karla Šípa se i nadále pyšní v mnoha ohledech psychedelickou znělkou, ze které „jde hlava kolem“ i hlavnímu protagonistovi, výrazné změny nezaznamenaly ani nové kulisy v divadle Semafor, které oblíbenou talkshow hostí.

„Pan Šíp je ale pořád super,“ zhodnotil situaci Jaryn.

„A nejen Šíp, ale i jeho hosté,“ chce se dodat.

V posledním díle zazářila Erika Stárková známá ze seriálu Most!, která se svěřila s pikantními detaily z natáčení komediálního dílka dvojice Petr Kolečko a Jan Prušinovský. „Některé scény vznikly během natáčení tak přirozeně a nečekaně, že ani nebyl čas o nich přemýšlet. Když režisér řekl svlékni se, tak jsem se prostě svlékla,“ nechala se slyšet herečka.

Pozornost upoutali i nejúspěšnější český hráč amerického fotbalu Josef Fuksa a Michael Kluch přezdívaný český Freddie Mercury.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:05 22. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  67
 • Trapas
  15
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat