jít naiDNES.cz

Podruhé mámou, podruhé tátou, chlubí se Alex Mynářová novorozeným synem Viktorem!

Vratislav Mynář má syna Viktora. | foto: facebook

Alex Mynářová v pátek přivedla na svět druhého syna, kterého pojmenovala tentokrát ona. Viktor. Fotkami se manželka hradního kancléře pochlubila na sociální síti, kam jí přišly desítky gratulací. „Tátou a mámou podruhé,“ chlubí se nadšená moderátorka fotkou vymodleného dítěte.

Krásná manželka Zemanova kancléře už se pochlubila fotkou svého druhorozeného syna Viktora.

„Tátou a mámou podruhé. Chci moc poděkovat lékařům z ÚPMD za skvělou péči, své rodině za podporu a v neposlední řadě Miloši Zemanovi za další správnou prognózu,“ píše Alex Mynářová na Facebooku.

U prvního syna vybíral jméno manžel, teď jsem na řadě já. S přibývajícími týdny jsem se odvážila doufat, že to tentokrát dobře dopadne,“ svěřila se před časem těhotná Mynářová Blesku. 

Na sociální síti pak moderátorka prozradila, že do výběru jména tentokrát mluvil i prezident Miloš Zeman.Miloš zase navrhoval Michala nebo Ondru,“ napsala.

Vratislav Mynář má syna Viktora.

Vratislav Mynář má syna Viktora.

Alex Mynářová se stala podruhé mámou.

Alex Mynářová se stala podruhé mámou.

První syn Vráťa přišel na svět 25. května 2015. Druhorozený Viktor se narodil 8. srpna 2019. 

Loni Alex čekala holčičku, kterou bohužel v pátém měsíci těhotenství potratila. Právě na tuhle událost narážel letos na jaře Miloš Zeman během oslavy šestiletého výročí v prezidentské funkci.

„Milá Alex, já vím, že to sem zdánlivě nepatří. Ale mám tě rád, a protože nosíš pod srdcem děťátko, já věřím, že tentokrát to dobře dopadne. Tak ti přeju, aby rostlo do zdraví a do krásy, a až přijde puberta, tak se z něj stal protivný spratek,“ řekl prezident v proslovu a Mynářovou svými slovy dojal k slzám.

Prezidentův kancléř s krásnou moderátorkou randil od roku 2013. Vzali se na konci února 2015. Pro Vratislava Mynáře to bylo podruhé, co vstoupil do manželského svazku.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat