Tereza Voříšková se rozvášnila: Jan Svěrák mně s Vetchým zničil život!

Tereza Voříšková a Ondřej Vetchý museli kvůli filmu Zdeňka a Jana Svěrákových změnit svou váhu. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Tereza Voříšková se musela během natáčení chystaného snímku z dílny Jana a Zdeňka Svěrákových cítit jako Renée Zellweger v Bridget Jonesové. Kvůli roli totiž přibrala neuvěřitelných osm kilo. To její herecký parťák Ondřej Vetchý měl jiný problém. Na přímý příkaz režiséra Jana Svěráka musel stejnou váhu zhubnout.

V zámoří je to sice běžná záležitost, čeští herci na to ale nejsou zvyklí. Kvůli filmu Po strništi bos museli Ondřej Vetchý a Tereza Voříšková zhuntovat svá těla.

Já jsem přibrala osm kilo, protože mám 49 kilo, a nemůžu takhle hrát mámu osmiletého kluka. A tento člověk, Jan Svěrák, si toho nevšiml a na projekci asi před měsícem mi říká: Hele, podívej, ty vypadáš jako holčička. To je zvláštní, jak v tom mém filmu vypadáš jinak. A já mu říkám: Vždyť já jsem kvůli tomu přibrala asi deset kilo. Tak se asi hodinu divil a pak to hned řekl novinářům, i když jsem mu řekla, že to je tajemství,“ postěžovala si Voříšková, která si s režisérem snímku nebrala servítky.

Honza nám s Ondrou zničil život. My jsme oba citliví labilní lidé. Byli jsme připravení pro něj udělat cokoliv. Já jsem přibrala skoro deset kilo, vypadala jsem příšerně. Ondřejovi vyholili na hlavě kolečko a říkal, že se cítí znásilněný. Oba s Ondrou jsme se z těch psychických a fyzických proměn dostávali rok,“ říká herečka, které Vetchý dává za pravdu.

Já se od té doby nestříhám a neholím,“ postěžoval si herec. Zda stálo sebeobětování Ondry Vetchého a Terezy Voříškové za to, zjistíte již v polovině srpna, kdy film přichází do kin.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:16 5. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  14
 • Haha
  11
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat