jít naiDNES.cz

Vojta Kotek pohřbil tátu: Jeho nová láska mu byla oporou!

Vojta Kotek měl na pohřbu svého milovaného tatínka Václava důležitou podporu. Těžké chvíle mu pomáhala překonat jeho staronová láska Valerie Rónová. Je tedy víc než jasné, že herec a režisér je s půvabnou Valerií opět ve vztahu. A dokonce ve vážném vztahu. Dívku už představil mamince a během pohřbu byla součástí nejbližšího rodinného kruhu.

Bolest nad nečekanou ztrátou milovaného tatínka nemusí Vojta Kotek snášet sám. Do strašnického krematoria přišel sice společně se svou maminkou, které byl po celou dobu oporou a společně s ní přijímal kondolence od téměř 300 smutečních hostů. 

Zpovzdálí ho sledovala krásná Valerie Rónová, která mu byla po celou dobu tichou oporou.

Za krásnou partnerkou se Kotek vydal až po smutečním obřadu. Z jeho výrazu bylo zřejmé, že v tu chvíli potřeboval být jenom v její přítomnosti. Valerii se totiž podařilo něco, co nikomu jinému předtím. Vykouzlila na jeho zdrcené tváři letmý úsměv.

Do krematoria dorazil sice Kotek jen po boku své milované maminky, odcházel ale již ruku v ruce s Rónovou, se kterou Kotek v minulosti tvořil pár, počátkem loňského roku se ale rozešli. 

Jak jsme vás ale před časem informovali, dlouho bez sebe zůstat nedokázali. Společně byli i na letošním karlovarském festivalu. 

A Vojta může být rád. V této smutné chvíli potřebuje každou vzpruhu a na Vojtovi bylo vidět, že je pro něj krásná Valerie velkou oporou.

Fotogalerie

Komentáře