jít naiDNES.cz

Osamocený Vojta Kotek: Věřím, že potkám osudovou lásku, svěřil se Expresu

Pohledný herec Vojta Kotek (31) má sice za zády davy fanynek, které by daly cokoliv, aby se na ně jejich idol jenom podíval, ale sám stále čeká na tu pravou, ze které bude u vytržení. Jak by měla jeho vyvolená vypadat? Co by měla dělat? Vojtova odpověď vám vyrazí dech.

Hezounek Vojta Kotek dorazil na filmový festival do Karlových Varů, aby zahrál se svou kapelou TH!S návštěvníkům, co se přijeli kromě filmů pobavit na pořádnou párty. 

I když se kolem něj motala spousta fanynek a do hotelu si vedl svou bývalou přítelkyni Valerii Rónovou, stále čeká na tu pravou. Nevypadá však, že by trpěl tím, že je sám.

„Jsem sám, nemám partnerku,“ rozpovídal se pro Expres Vojta. Ten v minulosti randil třeba s herečkou Terezou Voříškovou či reportérkou Markétou Křivánkovou.

A jaká by měla být ta jeho vysněná holka, ze které by si sedl na zadek? „Nemám žádný vyhraněný typ, nezáleží na vzhledu ani na tom, co dělá za práci, to mi přijde povrchní. Musí to tam prostě být,“ dodal s úsměvem.

Je o něj enormní zájem, ale on nechce být s nějakou dívkou jen proto, aby nebyl sám. Už se dokonce naučil vařit i zdravá jídla, to kvůli dietě, kterou drží a díky níž zhubl sedmnáct kilogramů. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat