jít naiDNES.cz

Věčný smolař v lásce Kotek: Našel holku do nepohody, která netouží po jeho slávě?

Valerie držela Vojtu letmě za ruku. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Idol dívek Vojta Kotek (31) nikdy neměl v lásce moc štěstí. Ženy ho opouštěly, vztahy krachovaly, ale on stále věřil, že najde tu pravou, která ho bude mít ráda pro jeho samotného, nikoliv jen proto, že je to ten slavný herec. A vypadá to, že po letech hledání konečně našel tu, která mu bude životní oporou. Jejich láska prošla těžkou zkouškou.

Pohledný herec Vojta Kotek si už od mládí přál holku, která mu bude stát po boku za jakékoliv situace, podporovat ho, milovat pro jeho samotného a přecházet vrtochy, které herci prostě mají.

Jenže se mu nedařilo, jeho doposud největší láskou byla kolegyně Tereza Voříšková (30), s níž to ale nedopadlo dobře, nakonec se jejich cesty rozdělily a on šel svou životní cestou dlouhé roky sám. Jen mu sem tam do cesty přišla nějaká dívka, takový románek, který ale brzy skončil.

Teď to ale vypadá, že konečně našel opravdu to, co hledal. Dívku, která mu bude oporou i v těch největších životních strastech. Jejich vztah totiž prošel hned na začátku zatěžkávací zkouškou.

Vojtovi náhle zemřel tatínek Václav Kotek po nešťastném pádu ze schodů. Pro herce to byla jako rána z čistého nebe a během chvíle se mu zhroutil svět. S tátou si byli blízcí, byli to parťáci a najednou tu nebyl.

Naštěstí na svůj smutek nebyl sám. Měl vedle sebe pohlednou brunetku, kterou sice na veřejnosti nikde neukazoval, ale moc dobře věděl, že ho doma čeká někdo, kdo mu bude oporou, ať se děje, co se děje.

A právě taková tragická událost měla utužit jejich vztah natolik, že tu pohlednou slečnu začal brát jako tu osudovou, tu, na niž čekal celý život.

Svede je snad smrt k životnímu rozhodnutí vzít se? Herec by neměl na nic čekat, takových dívek, které se neženou před kamery a nechtějí se na jeho jméně přiživit, které ho podrží, není moc. Třeba si to uvědomí i sám Vojta a bude chtít vztah posunout dál. 

Fotogalerie

Komentáře