Vilhelmová a Dyk zahánějí krizi prací: Přijdou si na pořádný balík!

5. prosince 2018
Není to tak dávno, co si vrabci na střeše cvrlikali o tom, že Vojta Dyk (33) a Tatiana Vilhelmová (40) řeší partnerskou krizi a nemají zrovna na růžích ustláno. Stává se. Málokterý pár žije v ideálním svazku až do skonání světa. Aktuálně je ale vše zalité sluncem, k čemuž přispívá i to, že oba nastoupili do nových projektů.

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková příští rok oslaví úctyhodné 100. narozeniny.  Vrcholem oslav významného životního jubilea pak bude divadelní hra Meda. Titulní roli ztvární herečka Tatiana Vilhelmová. Jejími hereckými kolegy budou Hana Vagnerová, Dana Batulková, Veronika Arichteva, Jaromír Dulava nebo Lukáš Příkazký.

„Je to velmi inspirativní žena, kterých je na světě málo, a proto si myslím, že je potřeba si takové osobnosti neustále připomínat. Její celoživotní motto zní: Když chceš, můžeš! Což naprosto věrně vystihuje její životní přístup a odhodlání,“ shrnula za organizátory představení, které bude mít v létě přes třicet repríz, Daniela Šteruská.

Nového projektu se nemůže dočkat i Vojta Dyk, který se nechal zlákat oblíbenou show. „Už dlouho jsem dostával nabídky na různé pořady, které jsem úspěšně odmítal. Rozhodování bylo dlouhé, protože se moc do televizní zábavy necpu,“ řekl herec a hudebník na adresu pořadu The Voice Česko Slovensko, který na jaře poběží na Nově.

„Líbí se mi, že všichni lidé, kteří se soutěže budou účastnit, umí zpívat, jde jen o to jim pomoct, nakopnout, možná i poradit. Žádné zesměšňování, ušklíbání se, spíš snaha o pomoc. Tedy vlastně samá pozitiva. S tím do toho jdu,“ doplnil Dyk.

Není nad to spojit příjemné s užitečným a naskočit do projektu, který člověka baví a zároveň významně přispěje do do rodinného rozpočtu. Angažmá v soutěži Voice není „posezení za hubičku“. Hlavní hvězdy si přijdou až na milion korun. Změna prostředí navíc oběma umělcům jistě prospěje i v osobním životě.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 2:15 čtvrtek 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 19
  • 17
  • 13
  • 11
  • 11
  • 10
Komentáře