Módní inspirace podle Vojty Dyka: Bacha, tohle je jen pro odvážlivce!

18. prosince 2015
Doposud jsme pro vás připravovali dámskou inspiraci. Když jsme však viděli outfit Vojty Dyka, uvědomili jsme si, že i páni se rádi oblékají. Pokud se tak nebojíte barev a infantilních vzorů, pokračujte ve čtení!

Zpěvák Vojta Dyk má stejně jako jeho partnerka Táňa Vilhelmová rád barevné kombinace, vzory, potisky nebo obrazce. Ve společnosti ho jen stěží potkáme v černé.

Když se tak včera objevil na premiéře filmu Padesátka, rozhodně nás jeho barevná kreace nepřekvapila. Ba naopak, uvědomili jsme si, že jsme na to u něj vlastně zvyklí.

A i když si myslíme, že se k sobě jednotlivé kusy příliš nehodí, věříme, že někdo z vás se v tomto „ulítlém“ stylu najde.

Proto jsme si pro vás připravili tipy, kde za pár kaček seženete podobné kousky.

Vojta Dyk nosí výrazné věci.

Vojta se na premiéru nebál vytáhnout květovanou mikinu, kostkované kalhoty a pruhované tričko. Dost výrazné kusy, co říkáte?

My pro vás podobné našli v podstatě během chvilky! Podobnou mikinu můžete sehnat na AliExpress.com za šest stovek a kalhoty za tisícovku na Ebay.

Když k tomu všemu vezmete obyčejné polobotky v hnědé barvě a basic pruhované tričko, budete z davu vyčnívat přesně jako Vojta Dyk!

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:17 sobota 16. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

  • 14
  • 10
  • 8
  • 7
  • 6
  • 3
Komentáře