Vojta Drahokoupil: Chtěl bych být mladým tátou, ale na holky nemám náladu

Vojta Drahokoupil zkolaboval. | foto: Herminapress

Idol dívčích srdcí Vojta Drahokoupil (23) nemá za sebou zrovna šťastné období. Zdraví mu selhávalo, neuměl odpočívat, kolaboval a do toho se mu rozpadl milostný život na tisíc kousků. Přitom zpěvák by si tak přál založit rodinu a mít dítě co nejdřív. Proč ale na ženy nemá ani pomyšlení?

Jsou to jen dva měsíce, co se zpěvák Vojta Drahokoupil rozešel s modelkou Kristýnou Kubíčkovou (22). Jejich rozchod byl po více než roce velkým překvapením, protože do té doby bez sebe nedali ani ránu. 

„To je život. Oba jsme prostě měli jiný pohled na život. Skočili jsme do toho po hlavě,“ řekl zpěvák Expresu, ale dál už to rozvádět nechtěl, protože už tuto kapitolu v sobě uzavřel.

Ale sám prozradil, že tím se mu rozplynul sen o tom, že by chtěl být mladým tatínkem. S bývalou miss by si děti dokázal představit, ale sám chápal, že oba jsou mladí a modelka na ratolesti má ještě dost času.

„Já jsem vždycky toužil po tom být mladým tátou. Miluju děti a chci je. Klidně i teď. Jsem prostě rodinný typ, co by si představil mít teď svou vlastní rodinu. Vím, že je to v mém věku neobvyklé, ale chci mít pro své dítě dost energie,“ rozpovídal se sympatický Vojta.

Jenže to má háček. Nemá k tomu správný protějšek, který by měl stejné představy jako zpěvák. Vlastně sám Vojta ani žádnou holku nechce.

Vojta Drahokoupil točí další klip.

Vojta si dává život do kupy.

„Je to divné, co? Chci rodinu, ale nemám náladu na holky. Chci se věnovat jen sám sobě a práci. Potřebuju zvolnit, potřebuju být víc sám se sebou, takže na seznamování nemám náladu,“ dodal Drahokoupil.

Sám měl teď i hodně velké zdravotní komplikace, kdy z vyčerpání zkolaboval a vykloubil si u toho rameno. Potřebuje odpočívat a dát si celkově život do kupy, než opravdu začne pomýšlet na zakládání rodiny. 

Fotogalerie

Komentáře