Drama u Vojty Drahokoupila: Totální kolaps organismu a vykloubené rameno

Cukr se slavnými dělá divy! I s Vojtou Drahokoupilem. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Idol mladých slečen Vojta Drahokoupil (23) skončil v nemocnici poté, co se jeho tělo bezvládně sesunulo k zemi. Co se vlastně stalo? Může za to rozchod s modelkou Kristýnou Kubíčkovou, se kterou se nedávno rozešel?

Hvězda muzikálu Muž se železnou maskou Vojta Drahokoupil bral jeden kšeft za druhým, do toho zkoušel s kapelou, pak přišla rána v podobě rozchodu s miss Kristýnou Kubíčkovou, s níž plánoval budoucnost.

Sám už ale ve vztahu nechtěl setrvávat dále, i když si ten důvod nechává pro sebe. Pak se vrhl ještě více do práce, neodpočíval, což si vybralo svou daň.

„Přišlo totální vyčerpání organismu, opravdu totální, kdy jsem se před celou svou kapelou složil na zem, omdlel jsem, nevěděl jsem o sobě a tím si vykloubil rameno,“ rozpovídal se pro Expres.

„Tělo mi dalo jasný důraz, že mám odpočívat a nehnat se za vším po hlavě. Pracoval jsem každý den na 110 procent, neposlouchal náznaky, jak jsem unavený. Ale určitě to nebylo kvůli rozchodu s Kristýnkou, že bych se pak zavalil prací, já takhle pracoval i ve vztahu,“ povídal dál mladý sympaťák.

Ten s ortézou na ruce dokonce nepřerušil vystoupení v Divadle Broadway, kde hraje Ludvíka XIV. Přitom tam i ve scénách bojuje.

Vojta Drahokoupil točí další klip.

Vojta to teď nemá nejjednodušší.

„Sám nevím, jak to zvládnu, ale bohužel nebylo zbytí. Rád bych si vzal nemocenskou, ale neměli za mě alternaci, takže jsem šel do práce. Ale už jsem hrál i ve Třech mušketýrech a jednou rukou všechno s kordem odbojoval,“ uzavřel vyprávění Vojta.

Ten zatím novou lásku nehledá. Sice by rád opět poznal někoho, s kým mu bude dobře, ale teď je rád, že je sám a může si tu samotu užívat plnými doušky. 

Fotogalerie

Komentáře