Úterý 28. června 2022, svátek má Lubomír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Ke špatné psychice na ostrově přispěla i komunikace s tureckou produkcí, říká Drahokoupil

  Vojta Drahokoupil (26) aktuálně plánuje vydat novou desku, kromě toho kývl na účinkování v novém muzikálu Okno mé lásky, který je inspirovaný hity skupiny Olympic. Hudebník promluvil i o své psychice, spekulovalo se totiž o tom, jak na tom po příjezdu z ostrova je. Během účinkování v Survivoru se mu vrátily panické ataky, na něž v minulosti trpěl.

  Čeká vás účinkování v dalším muzikálu, Okno mé lásky.

  Muzikálovou branži dělám už od devatenácti let, tohle je můj čtvrtý nebo pátý muzikál a opět jsem dostal hlavní roli, čehož si hrozně vážím. Byl jsem rozhodnutý do muzikálů aktuálně nejít a nic nezkoušet, protože se soustředím na svoje první album, které chci vydat ve svých sedmadvaceti letech. Je mi šestadvacet, takže čas se opravdu krátí. Na tom teď dělám každou minutu svého času.

  Co váš názor změnilo?

  Když mi zavolali, že se dělá v našem divadle, což familiárně říct můžu, protože jinde než v Divadle Broadway nehraju. Baví mě, že bude nový muzikál, do kterého hledají někoho, kdo bude vizuálně a typově jako já, tedy že bude mít dredy a kérky. A mně se moc líbilo, že to je muzikál, ve kterém se budu konečně cítit uvolněně a svůj.

  To asi jindy moc nejde...

  Většinou mám totiž nasazené paruky a tetování se schovávají. Tady mi dávají volnost, co se týče vizáže, zároveň to má být mladý a vtipný projekt. V muzikálu Okno mé lásky bude hrát Sharlota i Barča Jánová, ani jedna z nich zatím v muzikálu neúčinkovala. Bára mi přitom říkala už na ostrově, že by si jednou v muzikálu zahrát chtěla, a vidíte, teď jsme tady.

  Tenkrát jste ještě nic netušili?

  Nevěděli jsme nic, jen jsem jí řekl, že by to byla pecka a že se třeba jednou na jevišti potkáme. A je to tu.

  Deska, muzikál. Jste vytížený.

  Ano, ale není to tak, že bych se „utočil“ k smrti. Naštěstí nejsem herec, takže moje práce je o tom ráno vstát a dělat na desce. Mezitím se jdu se na hodinu projít se psem, pak si k tomu zase sednu. Kontinuálně sice máte moc práce, ale prakticky je těžké se k ní dokopat, protože hledáte inspiraci a i nějaký ten smysl psaní. Já jsem člověk, co všechno promýšlí horem spodem, a dělám to velké a se živými nástroji. Takže to trvá a stojí to penízky.

  Na druhou stranu vám snad nehrozí, abyste se přepracoval...

  To zase myslím, že ne, já si umím dát oddych. (smích)

  Bylo to tak vždycky?

  Měl jsem období, kdy jsem to přeháněl a bylo mi zle. To bylo, když jsem zkoušel dva muzikály, točil film a do toho ještě koncertoval. Teď už to mám tak, že toto je jediný muzikál, co budu zkoušet, a tak tomu můžu dát sto procent, což jsem v minulosti třeba kvůli nedostatku času mnohdy nemohl. Do toho budu dělat desku, která by měla vyjít právě na moje sedmadvacáté narozeniny. Čas je, ale brzo bude vycházet singl, který teď dodělávám.

  Vojta Drahokoupil připravuje nové album

  Jak se teď máte?

  Mám se hezky.

  Jak jste na tom s psychikou?

  Dobře, musím říct, že dobře. Cítím se zdravý, na tom ostrově to začalo a taky zůstalo. Opravdu je to asi i logické, že v extrémním prostředí se to projeví. Myslím, že na vině byla i komunikace s místními lidmi z turecké produkce. Fakt nevím, co se mohlo stát, ale od té doby, co jsem se vrátil, tak nic. Odeznívá to.

  A co soukromý život?

  Soukromý život je krásný, asi tak bych se k tomu vyjádřil. O mém soukromí se psalo i dost lží, třeba to, že jsem byl na zámku v rámci Survivoru a měl jsem tam říkat, že jsem nezadaný. V tu chvíli jsem přitom hrál muzikál Tři mušketýři tady v divadle v Praze. Proto pak o svém soukromí nerad do médií mluvím, protože to se pak stejně vždycky překroutí.

  A zadaný tedy jste?

  Ano. Jsem šťastný a pracuju na tom, abych byl šťastný. To je hlavní.

  Na premiéru dorazil i Vojta Drahokoupil s partnerkou.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

  Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

  Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 28. června 2022, svátek má Lubomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz