Pátek 27. května 2022, svátek má Valdemar
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Drahokoupil se vzteká kvůli koláži: Přiživuješ se na mé bolesti! TMBK se zastaly celebrity

  Chtěl si dokázat, že je pravý chlap. Místo toho ale Vojta Drahokoupil (26) opustil reality show Survivor hned na začátku a jako důvod uvedl psychické problémy. Mnoho lidí mladému zpěvákovi nyní vyjadřuje podporu. Tématu se po svém ale okamžitě chopil známý kolážista Tomáš Břínek (40) alias TMBK. Drahokoupila vtipně vyobrazil jako rozmazlence, který nezvládá déšť a život bez restaurací. „Víš úplné ho*no a naháníš si čísla na vnitřní bolesti,“ zuří mladý hudebník, jemuž se koláž absolutně nezamlouvá. Vyhlášený satirik se ale dočkal zastání u několika českých celebrit.

  Survivor má být nejbrutálnější reality show světa. První díl se ale nesl ve znamení slz a nářků. Ze soutěže okamžitě odstoupil zpěvák Vojtěch Drahokoupil, který ještě nedávno prohlašoval, že v Survivoru chce dokázat, jaký je chlap a že není radno ho podceňovat.

  To se mu ale nepovedlo a dostavily se psychické problémy, kvůli nimž musel zpěvák skončit. 

  „Je mi to moc líto. Nechci, ale musím odstoupit. Myslel jsem si, že to dám. Co to přesně způsobilo, člověk nikdy neví, ale je to samozřejmě stres, že jsem hypochondr a dost věcí si připouštím,“ vysvětloval Vojta, který prý s psychikou bojuje delší dobu a nyní si myslel, že má vše pod kontrolou.

  Z Drahokoupila si pohotově a vtipně vystřelil známý internetový vtipálek Tomáš Břínek alias TMBK.

  „Nikdo mi neřekl, že tady může pršet a že tady nejsou restaurace,“ stojí v bublině u úst Vojty Drahokoupila na zmíněné koláži.

  Víš ho*no a přiživuješ se na lidské nemoci a bolesti, zuří Drahokoupil

  Zatímco mnozí Břínkovi fanoušci se náramně baví, Drahokoupilovi do smíchu vůbec není.

  „Gratuluji k přiživení na lidské nemoci aneb když víš úplné ho*no o tom, co je panická ataka, a naháníš čísla na vnitřní bolesti,“ vzkázal Břínkovi Drahokoupil.

  „Přál bych ti jeden den v kůži člověka s touhle nemoci,“ dodal zpěvák, který se kvůli koláži vztekal i na svém instagramovém profilu.

  „Máš opravdu málo zákulisních informací, abys sypal takováhle moudra. To, že diváci viděli jeden díl, je záležitost střihačů, ne moje. Kolik jsem byl na ostrově dní a co se doopravdy stalo, se samozřejmě lidé dozvědí, ale tvoje drzost a lidská antipatie jsou tedy nepopsatelné,“ uvedl směrem k Břínkovi Drahokoupil.

  Břínka se zastávají celebrity: Vtipy na nemocného Zemana jsou v pořádku?

  Tomáš Břínek kritiku od zpěváka pochopitelně zaznamenal, ale velkou hlavu si z toho nedělá. „Nemyslím, že bych něco přestřelil. Myslím, že spíše přestřelil on, když se do něčeho takového hlásí,“ řekl TMBK pro web Super.cz.

  Tomáš Břínek je známý český recesista.

  Známý satirik se navíc dočkal velkého zastání od českých celebrit, u nichž se dlouhodobě těší velké oblibě.

  „Když jsme u těch nemocí, legrace z nemocného Zemana vadí/nevadí,“ naspala pod výše uvedenou koláží spisovatelka Radka Třeštíková.

  Chtěla tím tak naznačit, že moralisté, jimž vtípek na adresu údajně nemocného Drahokoupila přijde přes čáru, se dost možná za břicho popadají u koláží zesměšňujících hlavu státu, která má také zdravotní problémy.

  „Ach jo. Rok 2022 a lidi u tebe ještě pořád překvapuje nekorektní humor,“ povzdechla si Nikol Štíbrová.

  Možnost vyjádřit se využil také kontroverzní raper Řezník, který je pochopitelně na straně Tomáše Břínka a dal to najevo stylem sobě vlastním.

  „Myslím, že jste prohnilá osoba, která se za sebe stydí, a tak se schovává pod kolážemi,“ napsal Řezník, který tak připomněl výstup Moniky Bagárové na letošním Českém slavíku.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

  Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

  Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

  Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 27. května 2022, svátek má Valdemar
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz